Sizce en iyi Rockstar oyunu hangisi?

Sende oyundan anla önce yazmak bir şey bulamamayınca anca en ufak şeylere laf et bir GTA 5 oyna öyle yargıla.
Ulan ağzımı bozacağım şimdi Türkçe bilmeyen çoluk çocuk hayatında sadece GTA 5 oynamış lahanalar bize oyun öğretiyor ne günlere kaldık😂 GTA 5’i de bitirdim GTA 4’ü de bitirdim ve evet GTA 4 GTA 5’ten daha iyi 🤡 Ayrıca orada kocaman “BANA GÖRE” yazısını da okuyamayıp sazan gibi atlıyorsan o da senin seviyesizliğin. Daha ekleri yazmayı bilmiyor bir de oyun dersi veriyor Allah bilir sen şimdi oyunları da anlamamışsındır kapasite belli. 🥴🤣

Ulan ağzımı bozacağım şimdi Türkçe bilmeyen çoluk çocuk hayatında sadece GTA 5 oynamış lahanalar bize oyun öğretiyor ne günlere kaldık😂 GTA 5'i de bitirdim GTA 4'ü de bitirdim ve evet GTA 4 GTA 5'ten daha iyi 🤡 ayrıca orada kocaman “bana göre” yazısını da okuyamayıp sazan gibi atlıyorsan o da senin seviyesizliğin. Daha ekleri yazmayı bilmiyor bir de oyun dersi veriyor Allah bilir sen şimdi oyunları da anlamamışsındır kapasite belli. 🥴🤣

Ağzını boz bana ne umurumda bile değil ben bütün GTA oyunlarını oynadım ve hepsinde 90 ve üstü saattim var emin ol ben senden daha çok GTA oynadım bunu bil GTA 5'te 786 saattim var diğer oyunlar 90 üstü zaten sen insanların yazılarına bile laf edecek kadar ince ve ayrıntılıysan o da senin sorunun kapat konuyu.

Ağzını boz bana ne umurumda bile değil ben bütün GTA oyunlarını oynadım ve hepsinde 90 ve üstü saattim var emin ol ben senden daha çok GTA oynadım bunu bil GTA 5'te 786 saattim var diğer oyunlar 90 üstü zaten sen insanların yazılarına bile laf edecek kadar ince ve ayrıntılıysan o da senin sorunun kapat konuyu.
Kendinle çelişiyorsun yazık 😂 bir konuda GTA 5 dışındaki GTA’ları ilk bölümde sildiğinden söz ederken şimdi 90 saatim var diyorsun? 🤣 Yani daha fazla bir şey demek istemiyorum kabına göre şekil alanlardan pek haz etmem açıkçası. Yalancı mısın yoksa şovmen mi bilmiyorum ikisi de benim umrumda değil. Ayrıca anadan doğma dilimi iyi kullanamayacak ve bilemeyeceksem daha niye yaşıyorum ki değil mi? Yazım yanlışın olabilir bilmeyebilirsin tabii normal ancak cahil konuşman beni sinirlendirdi güzel kardeşim. Yoksa bana ne senin zevkinden de yazından da? Ne öğreniyorsan kendine. Ben GTA 4 daha iyi diyorum bu benim fikrimdir ve ağzını açamazsın, sen GTA 5 iyi dersin ben ağzımı açamam. Ama düzgünce ve insanca tabii ki birbirimizi eleştirebiliriz sen başta saygısızlık yaptın diye böyle uzadı, ben iki oyunu da 20-30 saat oynadım yani sadece hikayesini. Online vb umrumda değil ben çıktığı yıla göre ikisinin grafiklerini, mekaniklerini, hikayesini karşılaştırırım ve bunda da GTA 4 üstün çıkar optimizasyon dışında. Bu da benim fikrimdir sana da saygı duyarım küçük kardeşim. Daha 7-8. sınıfsın görecek oynayacak karar verecek çok zamanın olacak inşallah önünde.

GTA V diğerlerine kıyasla daha döneminin ötesinde bir oyun fakat bütçe ve dönem gibi faktörleri hesaba katmadığımızda RDR2 açık ara en iyi oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı