Sizce en overrated ve underrated oyun nedir?

Overrated:
Bütün souls like oyunlar.
Skyrim.
Fallout serisi.
Hideo Kojima'nın kendisi ve oyunları.
Outlast 1

Underrated:
The Evil Within 1 ve 2
Amnesia serisi.

Evi within oynamayı düşünüyordum oynanır mı? Underrated diyenler var. Korkunç mu bir de.

Outlast 1, hakkında katılıyorum ama Skyrim'e yazık olmuş bu listede kendisi harika oyundur.
2 defa başladım ikisinde de sıkılıp bıraktım. Bana göre değil maalesef sevmek isterdim. Oblivion, Kotor, Fallout 3'ü te aynı şekilde sıkılıp bırakmıştım.
Evi within oynamayı düşünüyordum oynanır mı? Underrated diyenler var. Korkunç mu bir de.
Bana göre 2 oyunu da şahane aksiyon - korku - hayatta kalma oyunlarıdır. Bu türü seviyorsanız kesin oynanır. Korkunç olması kişiden kişiye göre değişir ben alışkın olduğum çok korkunç gelmiyor ama gerilimi iyi veriyordu atmosferi, hikayesi, aksiyonu gayet iyidir.

Bana göre 2 oyunu da şahane aksiyon - korku - hayatta kalma oyunlarıdır. Bu türü seviyorsanız kesin oynanır. Korkunç olması kişiden kişiye göre değişir ben alışkın olduğum çok korkunç gelmiyor ama gerilimi iyi veriyordu atmosferi, hikayesi, aksiyonu gayet iyidir.

Bende ilk oyun yok 2. oyundan başlasam sıkıntı olur mu hikaye açısından?

Bende ilk oyun yok 2. oyundan başlasam sıkıntı olur mu hikaye açısından?
2. oyun ilk oyunun direkt devamı o yüzden 1. oyundan başlamanız lazım anlamak için. Ben 2. oyuna başlamadan ilk oyunu ve DLC'lerini tekrar bitirip öyle başlamıştım 2. oyuna.
2 oyunun da Türkçe yaması var zaten, isterseniz Game Pass'ten 1. oyunu oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı