Sizce gelmiş geçmiş en iyi mobil oyunlar hangileri?

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi forumlar burada yeniyim. Sürç-i lisan ettiysek affola. Bence yakın zamanlı oyunlar için geçerli liste şöyledir efenim:

Dead trigger 1-2.
Unkilled.
Shadowgun Legends.
Modern combat 5.
Lonewolf (+17)
Hitman Sniper.
Vegas gansteri
Agent a puzlle.

iOS için bir ara Aargon oyunu vardı. O da iyiydi ancak yeni iOS sürümlerine indirilemiyor maalesef.
Hort. =)

Ben açık ara Beach Buggy Racing derim. Böyle bir racing oyunu olamaz arkadaş. 5 yıldır hala oynuyorum. Bir kere temel fiziği zevkli.

1.To the Moon.
2.stranger things: The Game
3.PUBG Mobile.

1. hikâyesi çok hoşuma gitmişti ve Türkçe olması ve pixel tarzı ile çok hoş.
2. oyunda bir hikâye akışı var ama daha çok karakterleri kurtarmak için akıl oyunları ve bulmacaları çözüyorsun boslar ile savaşıyorsun bu da çok güzeldir.
3. çok oynardım ama ETS 2 için indirdiğim Cheat Engine yüzünden 3 aylık bir ban yedim arkadaşlarımın PC si olmadığı için Online oynarken zevk aldığımız tek oyun.

Modern Combat Versus oyununun çizim ve animasyonlarını beğeniyorum.
World Of Tanks Blitz de çizim ve grafik yönünden üstün bir oyun olsa bile eşleştirme sistemi kötü.
CQB türünde öncülük ettiği için Area F2 oyununu beğeniyorum, şu an telif hakkı sorunu ile marketlerden kaldırıldı.
Rakiplerin zorlu olmasından dolayı çok oyunculu olarak Modern Combat 4 ve 5 oyunlarını oynamakta keyifliydi.

Shadow fight 3
İnfinite flight similatör
Ve Critical Ops
Ben mobil oyunlardan fazla birşey beklemiyorum çünkü mobil oyunculuk ile pc, konsol oyunculuğu çok ayrı. Mobil biraz basit.Ona rağmen ben bunlarla zaman geçirirdim.Şimdi infinite flight Simulator oynuyorum sadece bunlardan.
Shadow fight 3
İnfinite flight similatör
Ve Critical Ops
Ben mobil oyunlardan fazla birşey beklemiyorum çünkü mobil oyunculuk ile pc, konsol oyunculuğu çok ayrı. Mobil biraz basit.Ona rağmen ben bunlarla zaman geçirirdim.Şimdi infinite flight Simulator oynuyorum sadece bunlardan.
Yani oyun oynayacağım zaman pc den oynamayı tercih ediyorum.Eskiden pc yoktu bunları oynardım fazlaca.Tabii pc ile de fazla oynamıyorum, bu sene sınav senem.

Güzel oyun grafikler süper atmosfer iyi ama yok mu şu hileciler. Bir de rank sistemi saçma adamla aynı rank değilim oyunda karşı takıma geliyor sonrası fail.
Oyunu 2.5 yıldır oynarım şu ana kadar maksimum 3 5 tane hileci görmüşümdür.
(Rank: BR Büyük Usta III, Çok Oyunculu Büyük Usta II)

Yeni konular

Geri
Yukarı