Sizce hangi kulaklığı almalıyım?

furaofficial

Centipat
Herkese merhaba. 120-150 TL bütçem var ve bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Akakçeden bulduğum ürünlerin linkini alta koyacağım. Şunu alma derseniz nedenini söylemeyi unutmayın. Şimdiden teşekkürler.

Oynayacağım oyunlar:
CS:GO.
PUBG, PUBG Lite, PUBG Mobile.
Minecraft.
Payday 2.
Rainbow Six Siege.

Linkler:

Bütçeyi 30 TL arttırabilirsen James Donkey 710 öneririm ben kullanıyorum memnunum ara sıra cuma günleri İncehesap'ta indirime giriyor 140-150 TL civarına düşüyor.

Herkese merhaba. 120-150 TL bütçem var ve bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Akakçeden bulduğum ürünlerin linkini alta koyacağım. Şunu alma derseniz nedenini söylemeyi unutmayın. Şimdiden teşekkürler.

Oynayacağım oyunlar:
CS:GO.
PUBG, PUBG Lite, PUBG Mobile.
Minecraft.
Payday 2.
Rainbow Six Siege.

Linkler:
Benim kullandığım kulaklık James Donkey 710 cuma günlerinde incehesap ta her akşam indirim oluyor ben indirimden yararlanarak 119 TL ye almıştım önerim cuma günleri saat 17.00 da ürünler belli olmaya başlayan ve saat 20.00 da indirim başlayan incehesap ta olmanı öneririm illa ki bi kulaklık bulursun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı