Sizce okullar açılır mı?

Bir şey yapmak için yapılmış sistemden ne bekliyoruz ki? 😁 Yeni MEB bakanı sınavı geçemedi benim gözümde, sizlerin de fikrini merak ederim. 😁

Eba konusunu çok kötü yönettiler. Ben bile bu aklımla uzaktan eğitim başlamadan "Çok fazla kişi girecek EBA'ya, sunucuları iyileştirmeleri lazım." diyebiliyorum, ama koskoca MEB bunu düşünemiyor. Çok garip.

Açılması imkansız açılmasın zaten böyle bir zamanda okul açılırsa durumumuz bu olur Allah göstermesin COVID-19 virüsü kaptığımız zaman ölürüz çünkü yoğun bakımlar dolu doğruya doğru bir ilçedeki hastanede yoğun bakım doluysa gerisini siz düşünün.

Açılması imkansız açılmasın zaten böyle bir zamanda okul açılırsa durumumuz bu olur Allah göstermesin COVID-19 virüsü kaptığımız zaman ölürüz çünkü yoğun bakımlar dolu doğruya doğru bir ilçedeki hastanede yoğun bakım doluysa gerisini siz düşünün.
Sanırım en iyisi okulu dondurmak xd.

Sağlık çalışanı yakınlarım var, kendileri özellikle şu sıralar gençlerde çok fazla vakalar taşıdıklarını belirtiyorlar. Her yaştan gençte vakaya rastladıklarını belirttiler. Bence açılması çok zor ve açılmaması yönündeyim ben 12. sınıf olmama rağmen. Sağlığımdan önemli ne var ki?

Açılmamalı, toplu taşıma cidden sıkıntılı. 15-18 milyon arası öğrenci var, açıldığını düşünün bi' okulların. Ben okula giderken geç kalmamak için sabahın köründe kaburgamın sıkıştığı otobüselere biniyordum. Şimdi ayakta yolcu alınmayacak dendi, nasıl? Zaten kurallara uymayan araçlar ve vatandaşlar var. Diyelim ki kurala uydular, duraktaki yığılmayı düşünün, okuluna ve işine geç kalan insanları düşünün bi' oradaki stresi düşünün. Açılmamalı, cepten para çıkmadıkça açılmamalı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı