Okullar kapanacak mı?

Vaka sayıları çok arttı okulda gereksiz yere 8 saat duruyoruz ve 45 dk öğle arası var okul çıkışları çok kalabalık, ben şahsen online eğitimden gerekli verimi alıyordum ve derslerim gayet iyiydi uzatan eğitim benim için başarılı geçti, okulların kapanması gerektiğini düşünüyorum.

Okullarda ders sürelerinin kısaltılması lazım 7 ders ise 5 ders olmalı ayrıca tenefüste herkes dışarıya çıkmalı sınıflar havalandırılması lazım ve ders araları biraz uzatılabilir okula gelme zorunluluğu olmamalı bence aksi taktirde tekrar kapanır okullar boşuna kapanmaz demeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anlık okul çıkışı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kapanmasını isteyenler muhtemelen evde boş boş oturup vakitlerini oyun oynayarak müzik dinleyerek Instagram'dan kızlarla yazışmak için kapanmasını istiyorlar muhtemelen.
Hayır, ben staj yoğunluğundan dolayı okulda da verim alamadığım için evde daha iyi verimle üniversiteye çalışmak için istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı