Sizce Türkiye Nasıl Bir Dönemde, Dünyada Nasıl Bir Yere Sahip?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Ateist-Nihilist isimli üyenin ismine bakarak takmaya gerek olmadığını biliyoruz zaten. @Mr. J de söylediklerinin ne olduğunu bilmiyor.

Bu iki insan sapmış ve cahil beyler. Şöyle bir söz vardır "Cahille girme münakaşaya, ya Sinirini zıplatır havaya , yada yazık olur adabına". Bırakın konuşsun bu ve bunun gibi insanlar kendi kendine.
İsmimle ne alakası var? [emoji107][emoji107][emoji107]

Sömürge kavramı daha çok İngiltere,Fransa ve ABD gibi ülkelere yakışıyor.
Bu kavram oldukca genis bi kavram. Ama kac saattir tartisiyoruz. Artik yeter. Bu ulkeden gitmek icin YGS ve LYS sinavlari benim icin onemli oldugu icin programlarimi ayarlamam gerekiyor. Ne kadar erken o kadar iyi.

Genellikle bilim adamlari da ateist olurlar ;);)
İnançlı olanıda vardır illaki [emoji4]

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz gülelim demi bu hararet-e iyi gider.

Bu kavram oldukca genis bi kavram. Ama kac saattir tartisiyoruz. Artik yeter. Bu ulkeden gitmek icin YGS ve LYS sinavlari benim icin onemli oldugu icin programlarimi ayarlamam gerekiyor. Ne kadar erken o kadar iyi.

Aman ne olursun gitme! Bu kadar laf saymandan belliydi. Senin Osmanlıya duyduğun kin 5 10 senelik değil. Senin kinin İngilizin, Fransızın duyduğu kinle aynı.

Bu ulkeden gitmek icin YGS ve LYS sinavlari benim icin onemli oldugu icin programlarimi ayarlamam gerekiyor.
Vay arkadaş deminden beri Atatürk diyen Cumhuriyetten bahseden şahıs ilk zorlukta ülkemizden kaçmaya yer arıyor. Bu toprakları ne zorlukta kurtaran Atatürk'ün askerleri böyle mi olacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı