Sizce Uzaylılar Var MI?

Uzaylılar Var Mı?

• Var.

Oy: 56 72,7%
  • Yok.

Oy: 11 14,3%
  • Kararsızım.

Oy: 10 13,0%

• Oy verenlerin toplamı
    77
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Bence vardır. Milyonlarca galaksi var. Hepsinin boş olduğunu düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizce olmaması mümkün mü?

Bizler zaten uzaylıyız. Sadece bizim gibi diğer varlıklarla henüz iletişim kuramadık. Ama bu kuramayacağımız anlamına gelmiyor. Daha düne kadar Güneş'in Dünya etrafında döndüğünü sanıyorduk... Bilim sürekli ilerliyor. Elbet bir gün dünya dışı varlıkları keşfedeceğiz. Bu 10 yıl içinde bunun olacağı iddia ediliyor. Tabii ki akıllı varlıklardan bahsetmiyorum. Dünya dışı bir gezegende bir bakteri bile bulmak demek dünya dışı yaşama kanıt demektir.

İzeyiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence uzaylı yok demek, "Dünya dönmüyor, tüm evren bizim etrafımızda dönüyor" demek gibi bir şey. Ama sonuçta kanıtlanmadığı için, en azından ben bilmiyorum ama uzayda da yaşayabilen bir bakteri vardı yanılmıyorsam, kesin var ya da yok diyemeyiz.

Öncelikle farklı bir gezegende ki bitkiye uzaylı demek var birde akıl ve irade sahibi canlı varlıklara uzaylı demek var.

Ben gerçekten ufo gördüm. Siyah üçgen şeklinde. Havada döne döne gidiyordu. Ama foto çekemedim. Çok çabuk kayboldu. Gözlerimle net bir şekilde görünce gerçekten var bunlar dedim. İnanmıyordum fakat net bir şekilde gördüm.

Uzayda keşfettiğimiz mikroorganizmalar da birer uzaylı mesela. Hem uzaylılar ille de bizden gelişmiş olmak zorunda değiller ki, belki de onlar hala mağarada filan yaşıyorlar.

Bizler uzaylıyız zaten üstadın dediği gibi. O değilde ben Ufo gördüm 1 yıl ara ile hemde aynı güzergahtan geçmişti 2. sefer gördüğümde de. Kocaman bir ışık topu idi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı