Sizce yapılacak aşıda tehlike var mıdır?

Selim Clp

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Telefonun 3. tuşunda
Biliyorsunuz ki 11 Aralık'ta Çin yapımı aşılar Türkiye'ye gelecek ve düzenli olarak aşılar yapılmaya başlanacak. Peki sizin içinizde bir şüphe var mı? Mesela benim var. Aşının içeriğinden dolayı yapmayı düşünmüyorum. Bizi zayıf düşereceğini ve ölmeye yaklaştıracağını düşünüyorum. Ya siz?

Son düzenleyen: Moderatör:

SeyitOkan

Millipat
Biliyorsunuz ki 11 Aralık'ta Çin yapımı aşılar Türkiye'ye gelecek ve düzenli olarak aşılar yapılmaya başlanacak. Peki sizin içinizde bir şüphe var mı? Mesela benim var. Aşının içeriğinden dolayı yapmayı düşünmüyorum. Bizi zayıf düşereceğini ve ölmeye yaklaştıracağını düşünüyorum. Ya siz?

Bana da öyle gelliyor artık insanları mutasyona uğrayacak kromozom sayısı vs değişecek bence.

Yer
Detroit
Geçmişte birçok nüfus azaltma önerisi ve deneyi yapıldı, virüsün çıktığı ülkeden aşı alıp yaptırmak mantıklı gelmiyor. Ben yaptırmayacağım.

Zcherby

Decapat
Makaleler
1
Hastalığı çıkardılar 3-4 ay içerisinde 0'a indirdiler geçen günlerde bir doktor virüsü biz çıkardık dedi şimdi ise onların aşısını olmak mı heyecanlı olacağı benziyor.

ThatsWicked

Millipat
Aşıda garanti tehlike vardır. Mesele aşısız olmaktan daha fazla mı daha az mı olduğu.

Yukarı