Çözüldü Sizce youtube kanalıma hangi çalışmaları yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kanaloutro

Centipat
Arkadaşlar merhaba dizi fragmanları üzerine bir kanalım var. Son atılan video aramada en tepede çıkmasını istiyorum bunun için neler yapmam gerekir? Yüksek izleyici kitlesine nasıl ulaşırım?

Kanal örnek videomu bırakıyorum. Her yorum benim için altın değerinde dönüşlerinizi bekliyorum ,Saygılarımla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
İnşallah hocam ama bir anda yükselen kanallar görüyorum onların sırrı ne acaba?

Onların etkisi olur mu hocam, bunu denememiştim.
Yani Youtube'da bir takım eğitimler veriyorlar belli ücretler karşılığında ama ne kadar faydalı tartışılır. İçeriğin para kazanmak amaçlı olursa zaten yüksellemessin. Bunu bir hobi olarak düşün ki kanala samimiyetin ortaya çıksın.
Küçük resimleri biraz daha ilgi çekici yapabilirsin. Ancak Youtube'dan bir anda yükselmek gibi bir amacın olmasın çünkü olmuyor. Sen içerik yapmaya devam et. Şansına diziler veya filmler Youtube TR trendlerinden hiç çıkmıyorlar biraz sabretmen gerek parıldama vaktin illa gelir.

Küçük resimleri biraz daha ilgi çekici yapabilirsin. Ancak Youtube'dan bir anda yükselmek gibi bir amacın olmasın çünkü olmuyor. Sen içerik yapmaya devam et. Şansına diziler veya filmler Youtube TR trendlerinden hiç çıkmıyorlar biraz sabretmen gerek parıldama vaktin illa gelir.

Facebook ta yardımlaşma grupları var onları da deneyebilirsin

Yani Youtube'da bir takım eğitimler veriyorlar belli ücretler karşılığında ama ne kadar faydalı tartışılır. İçeriğin para kazanmak amaçlı olursa zaten yüksellemessin. Bunu bir hobi olarak düşün ki kanala samimiyetin ortaya çıksın.

Çözüm

Çok teşekkür ederim hocam, Sanırım anladım neyi eksik yaptığımı :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı