Size göre Ash Ketchum'un en iyi Pokemon savaşı?

abrotac

Decapat
Daha fazla  
Bana göre Blaine ile yaptığı gym maçı ve Gary ile Master Quest'te yaptığı maçlar en iyileridir. Sizin fikriniz ne yönde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ash in greninja ile yaptığı tüm savaşlar bana göre çok iyi. Ha bir de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ash in greninja ile yaptığı tüm savaşlar bana göre çok iyi. Ha bir de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da sağlam bir savaş ama Brock olmasaydı hiç bir şey yapamazdı.
@Akari Hocam birde sizin fikrinizi alalım? Rahatsız ettiysem özür dilerim bu arada.

En iyi olarak bir seçim yapamadım. O yüzden 4 tane söyleyeceğim:
1-) Kukui vs Ash (Alola ligi).
2-) Ash vs Brandon.
3-) Charizard vs Articuno.
4-) Paul vs Ash (Sinnoh ligi).
Benim favorim Kukui vs Ash savaşı. Özellikle Japonca versiyonunda olan "Type Wild" müziği ile efsane bir savaş oldu.

Ash'in Japonca seslendirmesi İngilizce'den daha iyi. Ash İngilizce'de çok çocuksu bir sesi var yaşına göre.
2-) Ash vs Brandon.
Benim favorim Kukui vs Ash savaşı. Özellikle Japonca versiyonunda olan "Type Wild" müziği ile efsane bir savaş oldu
2-) Ash vs Brandon.
Benim favorim Kukui vs Ash savaşı. Özellikle Japonca versiyonunda olan "Type Wild" müziği ile efsane bir savaş oldu.
Ash vs Volkner'ın Pokemon Journeys'deki savaşını Japonca hali mükemmel.

10 yaşında mı yoksa 37 yaşında mı? (!)
Bir de aklıma takılan bir şey daha var. Ash xy ve xyz serilerinde diğer serilerden farklı hissettiriyor. Sizde fark ettiniz mi?

Bence İngilizce dublajı da iyi. 10 yaşında ki bir çocuk sonuçta ash. Tabii her animenin Japonca versiyonu daha iyi.

Bir de aklıma takılan bir şey daha var. Ash xy ve xyz serilerinde diğer serilerden farklı hissettiriyor. Sizde fark ettiniz mi?
Evet karakteri değişmiş biraz. Açıkçası XY ve XYZ sezonlarında olan Ash'i sevmiyorum. Fazla odun bir karakter olmuş.
Buz spor salonuna kaybettikten sonra gelen depresif hali aşırı saçma geldi bana mesela. Bizim bildiğimiz Ash bir kere kaybettikten sonra hırslanır, depresyona girmez.

Ama diğer sezonlardan daha havalı ve hırslı bir karakteri var. Bir de daha olgun hissettiriyor. Sun and Moon'daki Ash'i hiç sevmem ben mesela.
Evet karakteri değişmiş biraz. Açıkçası XY ve XYZ sezonlarında olan Ash'i sevmiyorum. Fazla odun bir karakter olmuş.
Buz spor salonuna kaybettikten sonra gelen depresif hali aşırı saçma geldi bana mesela. Bizim bildiğimiz Ash bir kere kaybettikten sonra hırslanır, depresyona girmez.

Geri
Yukarı