Size göre sezon 11'in en iyi koridoru hangisi?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
Bana göre de en iyi Jungle olduğu için dahil etmek istemedim. 2. Rolüm Midlane ve bu yeterli mi onu düşünüyorum.

Evet bana göre de öyle geliyor ama ben Jungle oynamak dan nedense inanılmaz zevk alıyorum. Arkadaşım desteğe Alistar, Rakan, Leona gibi destekler alıp sürekli yardım ediyor benim de ADC geçmemi istiyor ama ben hiç zevk almıyorum.

Haklısınız. Erken oyun da sadece TP ile etki edebiliyor Toplane.

Bu ara da Jungle da siz neleri oynuyorsunuz ?
Jungle main olduğum için neredeyse tüm jung şampiyonlarıyla oynamışımdır. Ama mainim Warwick en çok onu oynuyorum. Ama ormanda oynamaktan en keyif aldığım şampiyon Lee Sin. Onun dışında ağırlıklı olarak Kayn, Volibear, sağ tık herosu Master Yi, Nocturne, Olaf oynuyorum. Kısacası o an kafama ne eserse onu oynuyorum. Ama ormanda en çok oynadığım şampiyonları soruyorsanız Warwick ve Lee Sin.

6 yıldır LoL oynuyorum. Oynadığım ekibimle bu sene en çok tartıştığımız konu Jung. Bir oylama olsa jung çıkar emin olun. Jung gang atamaz, ejder alamaz, baron alamaz, alamete gitmez farmda geride kalırsa. En kral bot lane olsun oyun GG. Main adc ve karşı jungtan yediğin gangın haddi hesabı yok. İyi olsan ne fayda.

6 yıldır LoL oynuyorum. Oynadığım ekibimle bu sene en çok tartıştığımız konu Jung. Bir oylama olsa jung çıkar emin olun. Jung gang atamaz, ejder alamaz, baron alamaz, alamete gitmez farmda geride kalırsa. En kral bot lane olsun oyun GG. Main adc ve karşı jungtan yediğin gangın haddi hesabı yok. İyi olsan ne fayda.
Galiba oyunun hiç bol Stunlu, yetenek istemeyen destek karakterleri gelmemiş.

Tabi ki Jungle. (Yüksek elolar için geçerli)
Hocam bence Jungle her elo için önemli. Hatta düşük elolarda daha da önemli bence. Düşük elolarda hangi jung daha iyiyse o kazanıyor zaten genelde. Hadi çok düşük elo ejder falanda almıyorlar sadece gang atsa bile takımını baya bir öne geçirir.

Geri
Yukarı