Size ne satılsa satın alırdınız?

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Merhaba arkadaşlar. Bu konuya yakın bir konu bulamadım. Ben de kendim açmak istedim. Lütfen sorduğum soruyu genel algılamanızı rica ediyorum. Yaklaşık 3-4 aydır bir şey kovalıyorum ve bu kovalamanın sonucunda bazı bilgiler, fikirler edindim. Sorunun ne için olduğunu biliyorsunuz. Kendimden ufacık bahsedeyim. 20 yaşında çağrı merkezinde çalışan birisiyim. Hayallerim ve yapacağım bir çok şey var. Manevi katkının yanı sıra biliyorsunuz ki her hayalde maddi katkıda çok ön planda.
Şimdi size sorum;
Size ne, ne şekilde satılsa satın alırdınız?

Lütfen sorumu dikkatli düşünerek cevaplandırın.
Bugün burada bu soruyu ben sorarım. Yarın başka birisi bu soruyu soracakken, buradan okur ve bilgi sahibi olur. Değerli Technopat ailesi, cevaplarınızı heyecanla beklemekteyim.

Bizim ailede ucuz ve kullanışlı olan herşey alınır. Gerekli veya gereksiz farketmez. :D

Merhaba arkadaşlar. Bu konuya yakın bir konu bulamadım. Ben de kendim açmak istedim. Lütfen sorduğum soruyu genel algılamanızı rica ediyorum. Yaklaşık 3-4 aydır bir şey kovalıyorum ve bu kovalamanın sonucunda bazı bilgiler, fikirler edindim. Sorunun ne için olduğunu biliyorsunuz. Kendimden ufacık bahsedeyim. 20 yaşında çağrı merkezinde çalışan birisiyim. Hayallerim ve yapacağım bir çok şey var. Manevi katkının yanı sıra biliyorsunuz ki her hayalde maddi katkıda çok ön planda.
Şimdi size sorum;
Size ne, ne şekilde satılsa satın alırdınız?

Lütfen sorumu dikkatli düşünerek cevaplandırın.
Bugün burada bu soruyu ben sorarım. Yarın başka birisi bu soruyu soracakken, buradan okur ve bilgi sahibi olur. Değerli Technopat ailesi, cevaplarınızı heyecanla beklemekteyim.
1- Uygun fiyata Razer Deathadder Elite.

2- Ülkemizde satılmıyor ama bunu satan birisini görürsem kesin alacağım.
Nanoleaf Aurora Light Panels Review - MacRumors

Çok ince, çok güçlü (XX80 GPU), 17.3" 2K 144 Hz panelli, çok ince, çok hafif, pilli kullanım süresi 10 saat civarı, sesli çalışmayan ve "hiçbir" ısınma sorunu olmayan bir laptop için 6,500-7,000 $ bile verebilirim DDR5 geldiği zaman...

Isınma sorunu olmayan ince (2 cm altı) ve hafif (2 kg civarı) cihaz yok! Uzun süre pil performansı versin istersen CPU ve GPU'dan çok fazla kırpılıyor... Mutlaka 1-2 kriterden kalıyor tüm cihazlar. Şu anda pandemi yüzünden zaten evdeyim çok ihtiyacım yok ama pandemi olmadığı zaman aylarca yurt dışında olacağım dönemde ihtiyacım olacak.

Benim için F/P önemli değil, bana bütün istediğim kriterleri karşılayacak bir ürünü her alanda çıkarsalar fiyatını umursamadan alırım.

Kitleye göre çok değişken bir soru. Uygun fiyatlı ve teknolojik bir ürün satılsa alabilirim. En önemlisi de, pazarlamacı gibi "seri atışta" konuşan bir kişi konuşmamalı. Sigorta satmaya çalışan biri vardı. Dediklerini dinleyemedim bile. Aklınca "kaçmaz bu fırsat" moduna sokacak insanı ve hemen tamam diyeceksin. Uyandırdığı his ise; "bu beni şeyetmeden" telefonu kapatayım oluyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı