Sizi en çok hüzünlendiren oyun nedir?

To the Moon. Ön yargılarımı yıkmakla birlikte en hüzünlendiğim oyundur kendisi. Arada sırada müziğini açar dinlerim :')
For River ...

Vallaha dün akşam 3 maç yaptım. Yine ağladım. Mid haseki bana dedi ki; kardeşim Fiora'ya karşı istersen ben oynayim. Içinden geçerim dedi. Oyunda bir ara elim TAB'a gitti. 1/11/1'di. Yine hüzünlendim. Nedir bu hasekilerin dramı dedim.
Ya olur olmadık zamanlar da alıyorlar aslında sorun orada Fiora counterlıyor almaması lazım normalde TR'de picke göre karakter almıyorlar maalesef Yasuo alıp kitliyor veya alacağı heroyu alıp hemen kitliyor karşısı ne almış nasıl koridorda rahat ederim öne geçerim team fightlarda yararlı olur muyum falan yok paldır küldür oynuyoruz. :)

Vallaha dün akşam 3 maç yaptım. Yine ağladım. Mid haseki bana dedi ki; kardeşim Fiora'ya karşı istersen ben oynayim. Içinden geçerim dedi. Oyunda bir ara elim TAB'a gitti. 1/11/1'di. Yine hüzünlendim. Nedir bu hasekilerin dramı dedim.
Sıralı seçim girip banliyorum. Yasuo almak isteyenler ağlayip küfür ediyor hüzünleniyorum.

Son düzenleme:
Mafia II Joe'nun ölümü beni en çok üzen oyundu.

Not: Arkadaşlar benim gibi gizlerseniz oyunu daha oynamamış insanlara ''Spoiler'' vermemiş olursunuz.
Ben geri zekalıyım, "Burası niye bulanık?" diye düşünüp tıkladım üstüne, notu da haliyle sonradan okudum. Spoiler olduğu aklımın ucundan geçmedi, uyku sersemliği. Farklı bir oyun yazdığını düşündüm niyeyse.

Ya olur olmadık zamanlar da alıyorlar aslında sorun orada Fiora counterlıyor almaması lazım normalde TR'de picke göre karakter almıyorlar maalesef Yasuo alıp kitliyor veya alacağı heroyu alıp hemen kitliyor karşısı ne almış nasıl koridorda rahat ederim öne geçerim team fightlarda yararlı olur muyum falan yok paldır küldür oynuyoruz. :)
Ya ben çok iyi oyuncu değilim ama bilerekte bunlar gibi yapmıyorum. Baktım gerideyim TF'de bir şey yapmaya çalışıyorum. Haseki kardeşlerimin hiç çabası yok. Adama gang atiyorum, minyonda E atiyor. Oyun sonu gang mi geldin oluyor 😂
Sıralı seçim girip banliyorum. Yasuo almak isteyenler ağlayip küfür ediyor hüzünleniyorum.
En iyisi valla.

Son düzenleme:
Metin2 tabii ki de. Başka bir oyun olamaz. Aslında her duyguyu yaşadım bu oyun ile. Sevgi, dostluk, dürüstlük, yalancılık, kandırma, alçak gönüllülük, bonkörlük, hüzün, isyan, keder, hayal kurma ve daha neler neler yaşadık. 100k isteyince 1m veren abilere selamlar olsun.

Geri
Yukarı