Sizi tatmin etmeyen oyunlar

Lyrax52

Kilopat
Ben başlamak istiyorum. Half-life 2 Episode One ve Episode two. Half-life 2'yi tamı tamına 13 saatte bitirmiştim ve hemen diğer bölümlere geçtim. Episode One yanlış hatırlamıyorsam 1-2 saat arasında bitmişti. Tabi bende sinirlendim ve diğer bölüme geçtim. Bir de ne olsun. Optimizasyonu yok oyunun. Half-life 2'de 768P Ultra ayarlarda 60 FPS ile oynamama rağmen bunda 720P ve orta ayarlarda anca 60 FPS alabildim. Yani oyuna eksi ile başladım. En azından 5 saat sürdü ve güzel bitti oyun. Hala Episode 3 bekliyorum. İkinci oyunum ise Sniper Elite 2. bu oyundan ne kadar zevk almış olsam da, oyun genel anlamda çok iyi değil. Yapay zekadan başlamak istiyorum. Oyunda ya gizli gizli gideceksin, ya da pat küt pat şeklinde gideceksin. Ben gizli gizli gitmeyi tercih ettim. Ama bir gizlilik oyununda ne lazım, yapay zeka ve gizlilik ögeleri. Gizlilik ögeleri az da olsa var. Susturuculu tabanca, yakın dövüş, tuzaklar falan var. Ama yapay zeka yok. 2 tane adam var. Birini vurunca diğerinde yanında telaşlı bir şekilde bekliyor. Sonra işte iki defa bir adamı vurmaya çalıştım ikisinde de kaçırdım. Adam hiç dönüp oralı bile olmadı. Ve oyun da kısa sürdü. Sorun bende mi yoksa oyunlarda mı anlamadım. Şimdi sıra sizde. Sizi tatmin etmeyen oyunlar ve nedenleri ile sizi bu konuya davet ediyorum.

Just Cause 4, hikayesi berbat, optimizasyonu berbat ötesi, en güncel ekran kartlarını istiyor, sadece haritası için oynanır.

Half Life 1: Opposing Force, bilmediğimiz yeni saçma silahlar, daha güçlü yaratıklar, ama Gordon Freeman Xen'e ışınlanırken görmemizi çok beğendim.

Just Cause 1, çok sönük ve saçma bir hikaye, minicik bir harita, ve grappling hookun çok sonra gelmesi.

Just Cause 4, hikayesi berbat, optimizasyonu berbat ötesi, en güncel ekran kartlarını istiyor, sadece haritası için oynanır.

Half-Life 1: Opposing Force, bilmediğimiz yeni saçma silahlar, daha güçlü yaratıklar, ama gordon freeman Xen'e ışınlanırken görmemizi çok beğendim.

Just Cause 1, çok sönük ve saçma bir hikaye, minicik bir harita, ve grappling hookun çok sonra gelmesi.

Opposing Force'u sırf o sahne için oynadım. Gerçekten güzeldi. Evet çoğu silah saçmaydı ama asker teması da fena değildi. Bir şey daha eklemek istiyorum. O da ricochet. Oyunu sırf yaptık diye yapmışlar. Aslında almayacaktım ama Valve complete Pack'in içinde olduğu için geldi.

Opposing Force'u sırf o sahne için oynadım. Gerçekten güzeldi. Evet çoğu silah saçmaydı ama asker teması da fena değildi. Bir şey daha eklemek istiyorum. O da ricochet. Oyunu sırf yaptık diye yapmışlar. Aslında almayacaktım ama Valve complete Pack'in içinde olduğu için geldi.
Ricochet oyun ile oyun olmamak arasında ince bir çizgi, ama Deathmatch Classic asıl bomba, Quake 3 Arena çakması.

Bunu dediğim an linç yiyeceğim biliyorum ama The Last of Us. 😁

Hem oyun basını hem de çevremdeki insanlar oyunu övdü durdu. O heyecanla aldım oynadım ama dediklerini kadar iyi olmadığını fark ettim bitince. Ben de herkes gibi deli gibi hastası olmak istemiştim ama olmadı ne yazık ki. Spoiler olmasın hikayedeki birkaç önemli yerlerin aceleyle yazılmasından mıdır bilmem bazı şeyler hızlıca gelişti ki yol hikayesini anlatan bir oyunda görmek istemediğim bir şeydi bu. Bir de yanımızdakilerin varlığını hiçe sayan yapay zeka beni benden almıştı. Bu sebepten ötürü oyun baya baltalanmıştı gizlilik kısımlarında. 😁

Geri
Yukarı