Sizin veya ailenizin kullandığı araçlar?

Peugeot 206'yı özlüyorsunuzdur hocam itiraf edin :D
Evet, keşke satmasaydım dediğim de oluyor. Çini mavisi rengindeydi, yakınıma satmıştım. Hâlâ bizim buranın sokaklarında dolaşır, yakın zamanda tekrar almayı düşünmüyor da değilim hani.

Temsili fotoğraf. Bir tek bunu bulabildim:
b0cb0edb0056dd68eca0a3710a8ad7ca.jpg

Hocam yaşınız kaç ve nerede oturuyorsunuz?
Bu anlamda demediğimi biliyorsunuz ama. :)

Evet, keşke satmasaydım dediğim de oluyor. Çini mavisi rengindeydi, yakınıma satmıştım. Hâlâ bizim buranın sokaklarında dolaşır, yakın zamanda tekrar almayı düşünmüyor da değilim hani.

Temsili fotoğraf. Bir tek bunu bulabildim:
Eki Görüntüle 650473

Bu anlamda demediğimi biliyorsunuz ama. :)
İlk göz ağrısı hocam özlenmez mi

@Melissa. Soru sorabilirsiniz demişsin merak ettiğim bir sual var. Dacia Sandero sanırım 2009 model olandı kullanmıştım yağ gibi akıyordu lakin arkadaş çok güçlü bir araba değil dedi. Bu araba hakkındaki görüşün nedir? Biriktirip almayı düşünüyorum tabi şuan ki piyasa sıkıntısı geçtiğinde.
Türkiye`de yaygın olarak 1.2 atmosferik benzinli 75hp ve 1.5 turbo dizel 75hp/90hp modelleriyle bulunan bir araç. Benzinlisi de dizeli de az yakar, şehir içinde hiçbiri üzmez ama özellikle benzinli modelden performans beklemeyin. Plastik kalitesi düşük olsa da hem alırken hem yürütürken ucuz araçlardır. Alternatif olarak biraz daha pahalı olan Fiat Punto ve Chevrolet Aveo 1.3 turbo dizel modellerini önerebilirim lakin bu modellerin yürütme gideri de Sandero`ya göre bir tık daha yüksek olabilir.
Sahip olduğumuz araçların sıralaması;
Tofaş. Kırmızı.
Serçe. Karamel Rengi.
Doğan. Kırmızı.
Civic EX 1.5 1995. Beyaz.
Civic 1.6 iES 1999. Beyaz.
Civic 1.6 iES 2001. Gri.
Civic FB7 2012 ( NOW ) Siyah/Modifiyeli
Allah nasip ederse Turbo Sport+ Güvenlik paketli Civic Hatchback, TypeR yavrusu.
Bahsettiğiniz aracın aynı motorlu manuel sedan versiyonunu kullandım, sorularınızı alabilirim. CVT modeline göre manuelin performansının daha yüksek olduğu söyleniyor, hem kalkışlarda hem de uzun yolda (Gidiş-dönüş toplam 40 saatlik yol bile yaptım o araçla) mükemmel bir araç.

23 Yaşındayım pek iyi bir araca binme şansım olmadı. 2015' de ilk aldığım araba 8Bin TL' ye Tempra idi.
Sonra 2017' de 20bin TL' ye Renault Scenic, sonrasında sene sonunda galiba 35Bin TL idi ya da 40Bin TL' ye Mercedes Vaneo. Şuan sadece Kron Xc75 bisikletim var. :D
Tempra candır benimde ilk arabam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı