SJCAM4000 kamera nasıl Webcam olarak kullanılır?

Arkadaşlar SJCAM4000 kameram var. Laptopta nasıl Webcam olarak kullanabilirim?

O aksiyon kamerası yerine gopro Fusion 360 almanı tavsiye ederim 😊 biz ofiste kullanıyoruz neyse şimdi onu elraen tuğkan reis yapıyordu bence ona sorsan sana anlatır gopro kablo ile monitöre aktar öyle dene veya profesyonel yardım edin lütfen yoksa olmaz🤔.

O aksiyon kamerası yerine gopro Fusion 360 almanı tavsiye ederim 😊 biz ofiste kullanıyoruz neyse şimdi onu elraen tuğkan reis yapıyordu bence ona sorsan sana anlatır gopro kablo ile monitöre aktar öyle dene veya profesyonel yardım edin lütfen yoksa olmaz🤔.
Teşekkürler fakat ürün zaten elimde yani yeni bir camera alamam. Ürünü çok gezdigimden ve yayın yapmak için aldım
Tuğkana abiyi de severim 3 5 TL donate atar sorarım bugün yarın 😁

Bimden aldım sjcamm. Direk pcye bağladım. Ekranında pc mode çıkıyor ona tıklıyorsun webcam olarak kullanıyorsun. Ama bende 2 dk'da bir bağlantı koptu. Kalite tatmin etmedi. 720p olarak veriyordu. İade ettim.

Bimden aldım sjcamm. Direk pcye bağladım. Ekranında pc mode çıkıyor ona tıklıyorsun webcam olarak kullanıyorsun. Ama bende 2 dk'da bir bağlantı koptu. Kalite tatmin etmedi. 720p olarak veriyordu. İade ettim.
Neyle bağladınız hdmi ile mi?
Ben gayet memnunum
Ben
Neyle bağladınız hdmi ile mi?
Ben gayet memnunum
Bende öyle birsey çıkmıyor

Bimden aldım sjcamm. Direk PC'ye bağladım. Ekranında PC mode çıkıyor ona tıklıyorsun Webcam olarak kullanıyorsun. Ama bende 2 Dk'da bir bağlantı koptu. Kalite tatmin etmedi. 720P olarak veriyordu. İade ettim.

Bende yayın için aldım bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar sadece PC her açıldığında PC mode geçirmek gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı