SK61 nasıldır?

CQBRAREİS

Kilopat
Yer
HOF kürsüsü.
Daha fazla  
Evet dostlar geek SK61 nasıldır? Değer mi?
Aslında ilk K3 Pro alacaktım fakat stoklar yüzünden alamadım. Şimdi de tahmini ön sipariş 15 Mart diyorlar.
Sonrasında MK61 alayım dedim ama tam alacakken anne Pro 2'ye kaydım. Yeni çıktığı için kronik sorunlu olabilir diye düşündüm sonuç olarak ilk %60 klavyem olacağı için güvenemedim. Sonrasında daha ucuz olmasına rağmen Silver Switch barındıran GK61'e yöneldim. Fakat @SideWinder hocamın dediğine göre, SK61'in kasa ve keycapleri daha kaliteliymiş. Şimdi bu durumdayım ne yapmalıyım?

Bu arada 10 saniyede onaylayan @Moderasyon Ekibi buradan teşekkürler. :)

Şu an bence AOC GK500 alabilirsiniz. K3 Pro'dan daha iyi bir klavye ve aynı fiyatta.

MK61'in kronik sorunlu olduğunu düşünmüyorum. Bence alınabilir.

Şimdi siz Red mi istiyorsunuz Brown mı yoksa Silver mı?
%60, switch brown veya silver olabilir. Şuan tam olarak GK61 mi SK61 mi diye düşünüyorum. Switchler farketmez ikisi de eşit benim için. Diğer özelliklerine göre sizce hangisi?

%60, switch brown veya silver olabilir. Şuan tam olarak GK61 mi SK61 mi diye düşünüyorum. Switchler farketmez ikisi de eşit benim için. Diğer özelliklerine göre sizce hangisi?
Buyurun,

Buyurun,
Hocam PBT keycap dolayısıyla sk61 almayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
Brown switch alacağım.

Hocam PBT keycap dolayısıyla sk61 almayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
Brown switch alacağım.
Olabilir hocam, güzel klavye. @hadwiger yardımcı olur, %60lara pek hakim değilim. Ama genel olarak güzel bir klavye, keycap avantajı da var dediğiniz gibi, brown switch olarak güzel bir alternatif.

MK61'in yay sesi sizi yanıltmasın. İnternette brown switch alanlar sorun yaşamamış. Muhtemelen bana denk geldi. Onun dışında süper bir klavye. SK61'e bütçeniz yetmiyorsa güzel bir alternatif.
Evet hocam incelemenizi görmüştüm. İnternette gördüğüm bir ''MK61 Çalışmıyor'' videosundan dolayı pek risk almak istememiştim.
Olabilir hocam, güzel klavye. @hadwiger yardımcı olur, %60lara pek hakim değilim. Ama genel olarak güzel bir klavye, keycap avantajı da var dediğiniz gibi, brown switch olarak güzel bir alternatif.
Tamamdır hocam sağolun teşekkürler. @hadwiger hocam siz ne düşünüyorsunuz?

Evet hocam incelemenizi görmüştüm. İnternette gördüğüm bir ''MK61 Çalışmıyor'' videosundan dolayı pek risk almak istememiştim.

Tamamdır hocam sağolun teşekkürler. @hadwiger hocam siz ne düşünüyorsunuz?
PBT keycap olması güzel evet, ama optik switch olduğu için almazdım ben. Hotswap olmasının bir anlamı klamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı