SkatePark'takilerden uzak mı durmalıyım?

Yer
İzmir
Skatepark'ta bayağı bi' kişiyle tanıştım, çoğu kaba tabirle serseri fakat asıl bi' kızla tanıştık. 13 yaşında, sigara içiyor fakat babası suçsuz yere hapisteymiş. Onun dışında diğerlerini çok bilmiyorum fakat reşit olmayıp sigara içen gerçekten bayağı bi' (neredeyse herkes) kişi var. Sizce uzak mı durmalıyım? Gidebileceğim başka SkatePark yok ama genel olarak düzgün insanlara benziyorlar.

İzmir mi bahsettiğin yer? Eğer İzmir ise normal. "BiZ lAyİğİz" diyerek ne ilkeyi edinen ne sağını solunu inceleyen sadece sigara içip alkol almayı laiklik sananlar var. Ne yazık ki.

Skatepark'ta bayağı bi' kişiyle tanıştım, çoğu kaba tabirle serseri fakat asıl bi' kızla tanıştık. 13 yaşında, sigara içiyor fakat babası suçsuz yere hapisteymiş. Onun dışında diğerlerini çok bilmiyorum fakat reşit olmayıp sigara içen gerçekten bayağı bi' (neredeyse herkes) kişi var. Sizce uzak mı durmalıyım? Gidebileceğim başka skatepark yok ama genel olarak düzgün insanlara benziyorlar.

Uzak durun bence o ortamlara girip onlar gibi olma ihtimaliniz var ve sucsuz yere nasıl hapis yedi ki.

Sağda solda sigara içerek sürten ergen alkol de alır. Açıkçası, karışmanızı uygun bulmam. Genelde bu yerler bu tarz işler için mesken tutuluyor. Yeterince geç giderseniz balicileri de görürsünüz.
Hocam gidebileceğim başka SkatePark olmadığından, gündüzleri gitmem daha uygun olur gibi.

Skatepark'ta bayağı bi' kişiyle tanıştım, çoğu kaba tabirle serseri fakat asıl bi' kızla tanıştık. 13 yaşında, sigara içiyor fakat babası suçsuz yere hapisteymiş. Onun dışında diğerlerini çok bilmiyorum fakat reşit olmayıp sigara içen gerçekten bayağı bi' (neredeyse herkes) kişi var. Sizce uzak mı durmalıyım? Gidebileceğim başka SkatePark yok ama genel olarak düzgün insanlara benziyorlar.
Semtin veya Şehrin neresi olduğu pek önemli değil. Skateparkta güzel insanlarda olabileceği gibi Serseri tiplerde olmakta. Gitmesine git sohbetini muhabbetini et ama mesafen her zaman olsun.
Verdikleri suyu dahi içmemeni tavsiye ederim.
Onları skatepark arkadaşı olarak gör öyle kalsın iş arkadaşı gibi skate dışında muhattabın bulunmasın.
Böylece hem ortamın olur hem de başını beladan uzak tutarsın.

Geri
Yukarı