SkatePark'takilerden uzak mı durmalıyım?

Yaşın daha küçük. Böyle ortamlarda bulunmaya devam edersen geleceğin de bu olur. Yerinde olsam bu tür insanlarla olan iletişimimi derhal keserdim. Babası da boşuna hapse girmez; arkadaş yalanda söyleyememiş.

Ya anlamadığım şu, eskiden Skatepark hiç böyle değildi. Sadece 1 yıl kaykaya ara verdim. Sonra tekrar başlamak istedim ve gittiğimde it, serseri doluydu.
Yaşın daha küçük. Böyle ortamlarda bulunmaya devam edersen geleceğin de bu olur. Yerinde olsam bu tür insanlarla olan iletişimimi derhal keserdim. Babası da boşuna hapse girmez; arkadaş yalanda söyleyememiş.
Hocam sigara, alkol gibi şeylere hiç bulaşmam. Ayrıca genel olarak çevrem düzgün, iyi insanlardan oluşuyor. Kolay kolay yoldan çıkmam.

Ya anlamadığım şu, eskiden Skatepark hiç böyle değildi. Sadece 1 yıl kaykaya ara verdim. Sonra tekrar başlamak istedim ve gittiğimde it, serseri doluydu.

Hocam sigara, alkol gibi şeylere hiç bulaşmam. Ayrıca genel olarak çevrem düzgün, iyi insanlardan oluşuyor. Kolay kolay yoldan çıkmam.
Bizim burada da kaykaycıların spawn olduğu bir bölge var. Buradakiler de aynı bahsettiğin tipler. Ülke genelinde kaykaycı tayfaya bir şey olmuş. Yaşında 14, sanırım LGS'ye gireceksin. Sen daha çok LGS'ye odaklan böyle ortamlar kişiyi ve kişiliği bozar; kötü alışkanlıklar kazandırır.

Kendini bildiğin sürece kendi çizgilerin olduğu sürece bulunduğun ortamın pek önemi yok.
Elması çamura at elmas gene elmas.
İt kopuk var diye de bu arkadaş neden sevdiği spordan mahrum kalsın ki ?
Kaykayım var benimde de beceremiyorum ben süs duruyor evde :D
Kimseye uymadığın sürece hiç bir problem olacağını sanmam.
Günün sonunda eve dönerken kendin olarak dön yeterli.
Bende bir dönem senin yaşlarında basketbol sahasına sabahtan gider akşama kadar atış yapardım.
Akşamda 20-40 yaş aralığında aklına hangi yaş gelirse gelsin insanlar toplanıp maça gelirlerdi.
Kendimi bir sahada illa ki bir takıma sokar keyfime bakar muhabbetimi eder günün sonunda evime dönerken 0lanarak dönerdim.
Bunu döngüye sokup devam ettim.

Güvenliği falan yok mu SkatePark'ın? Varsa ispikle. Yoksa sen eğlenmene bak, düzgün insanlar gelirse onlarla takılırsın. Mekanı tamamen serserilere bırakırsanız geri almanız zor olur.

Bizim burada da kaykaycıların spawn olduğu bir bölge var. Buradakiler de aynı bahsettiğin tipler. Ülke genelinde kaykaycı tayfaya bir şey olmuş. Yaşında 14, sanırım LGS'ye gireceksin. Sen daha çok LGS'ye odaklan böyle ortamlar kişiyi ve kişiliği bozar; kötü alışkanlıklar kazandırır.
Yok hocam LGS'ye girdim çıktım. Şu an 9. sınıfım.
Güvenliği falan yok mu SkatePark'ın? Varsa ispikle. Yoksa sen eğlenmene bak, düzgün insanlar gelirse onlarla takılırsın. Mekanı tamamen serserilere bırakırsanız geri almanız zor olur.
Ne güvenliği hocam? Kamu parkı normal Bostanlı Sahil'de.

Kendini bildiğin sürece kendi çizgilerin olduğu sürece bulunduğun ortamın pek önemi yok.
Elması çamura at elmas gene elmas.
İt kopuk var diye de bu arkadaş neden sevdiği spordan mahrum kalsın ki?
Kaykayım var benim de de beceremiyorum ben süs duruyor evde :D
Kimseye uymadığın sürece hiçbir problem olacağını sanmam.
Günün sonunda eve dönerken kendin olarak dön yeterli.
Bende bir dönem senin yaşlarında basketbol sahasına sabahtan gider akşama kadar atış yapardım.
Akşamda 20-40 yaş aralığında aklına hangi yaş gelirse gelsin insanlar toplanıp maça gelirlerdi.
Kendimi bir sahada illaki bir takıma sokar keyfime bakar muhabbetimi eder günün sonunda evime dönerken 0lanarak dönerdim.
Bunu döngüye sokup devam ettim.

Yapsın hocam istediği sporu; ona kimse bir şey diyemez. Dediğinize katılıyorum bende böyleyimdir mesela. Fakat herkesin bunu başarabileceğini sanmıyorum, kendisini ortama bir kaptırsa iş işten geçer yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı