Sketchup 3D Warehouse Açılmama Sorunu

reconftw78

Kilopat
Daha fazla  
Sketchup 3D Warehouse girdiğimde karşımda beyaz boş bir ekran gözüküyor açılmıyor yani, nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de de açılmıyor lütfen yardım edebilir mi bilen arkadaşlar? Bir çok sürüm (2015-2016-2017) denedim. ekran görüntüsü ektedir.
Ekran Alıntısı.PNG

crack
arkadaşlar konuyla ilgili bilgisi olan yok mudur?
2018 Sketchup üzerine V-ray eklentisi nasıl kurulur bilen arkadaşlar cevap yazabilir mi lütfen?

Son düzenleme:
crack
arkadaşlar konuyla ilgili bilgisi olan yok mudur?
2018 Sketchup üzerine V-ray eklentisi nasıl kurulur bilen arkadaşlar cevap yazabilir mi lütfen?
Crack olduğu için sunuculara tam yetki ile/sorunsuz bağlanamadığınız için olduğunu düşünüyorum. Crack ile olmaz. Ürünün WebApplication halini kullanın.

ürün orijinal olmamakla birlikte sorunsuz kullanıyordum (crack li) eb den indirdiğinde dosya, bilgi kirliliği oluyor. modeli sktchup içinden açtığımda her şeyi görebilirken web den indirip beğenmediğinde silmek külfet oluyor. niçin böyle yaptılar anlamış değilim. :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı