SKILLER-SGH30 vs E900 PRO

Makaleler
1
Bu 2 kulaklıktan birisini almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım, eğer kullanan kişiler varsa yorumlarını almak isterim, bu kulaklıklar dışında kulaklık öneriniz varsa öneri yapabilirsiniz, şimdiden teşekkürler. Bu arada bu modellerin mikrofonları takılıp çıkarılabiliyor mu?

@Ali Pınar bir yere kaydettiğinde 2 yıl garantisi oluyor demişti. Ben o kağıdı çöpe attım ama bilmiyorum.

10 dolar kuponla ucuza alabilirsiniz.

Mikrofonu çıkarılabiliyor.

Kulaklık yok gibi, hiç hissetmiyorsunuz. Terletmiyor ve hafızalı yastık var. Yazın nasıl olur bilemem ama.

@Ali Pınar bir yere kaydettiğinde 2 yıl garantisi oluyor demişti. Ben o kağıdı çöpe attım ama bilmiyorum.

Kulaklık yok gibi, hiç hissetmiyorsunuz. Terletmiyor ve hafızalı yastık var. Yazın nasıl olur bilemem ama.
10 dolar kupon nedir? Ürün sıkıntılı gelirse aliexpress yardımcı olur mu? Bir de yanında taşıma çantası da geliyor sanırım, çanta hakkındaki fikirlerinizi de söyler misiniz?

@Yunus Emre Gürbüz bir sürü yolu var kupon almanın, biraz araştır.

Taşıma çantası çok kaliteli ama hiç dışarı çıkamadığımdan dolabımda duruyor.

Ürünü açarken videoya çekin. Sorunu varsa videoyu atarsınız. Ürün sizde kalır, paranızı da iade ederler.

@Yunus Emre Gürbüz bir sürü yolu var kupon almanın, biraz araştır.

Taşıma çantası çok kaliteli ama hiç dışarı çıkamadığımdan dolabımda duruyor.

Ürünü açarken videoya çekin. Sorunu varsa videoyu atarsınız. Ürün sizde kalır, paranızı da iade ederler.
Tamam teşekkürler.

SKILLER kullananlar varsa yorumlarını almak isterim hala.

Link aşağıda hocam, gerçi ben de daha kaydettirmedim. Tüm bilgileri girmiştim daha sonra "Issue Description"ı görünce sorun yaşayınca kaydettirilmesi gerektiğini anladım. Bir de not düşmüşler, 24 aylık garanti sürecinde sadece bir kere yardımcı oluyorlarmış 🤣 Bi' Corsair olamasa da iyi kötü bir garantileri var işte, ne kadar yardımcı olurlar bilemem.
E900 Pro incelememe şuradan ulaşabilirsiniz:

Link aşağıda hocam, gerçi ben de daha kaydettirmedim. Tüm bilgileri girmiştim daha sonra "Issue Description"ı görünce sorun yaşayınca kaydettirilmesi gerektiğini anladım. Bir de not düşmüşler, 24 aylık garanti sürecinde sadece bir kere yardımcı oluyorlarmış 🤣 Bi' Corsair olamasa da iyi kötü bir garantileri var işte, ne kadar yardımcı olurlar bilemem.
E900 Pro incelememe şuradan ulaşabilirsiniz:
Bunu okumuştum hocam, eminim kalitelidir fakat görünüş açısından Sharkoon beni daha çok etkiledi ve kalitelerinde pek fark yoksa Sharkoon tercih etmek istiyorum, şu kulaklığı kullanan birisini bulabilsem de yorumlarını alsam iyi olacak da yazan yok maalesef.

E900 Pro 50 mm sürücülere sahip, diğeri 40.
Çok önemli bir etken olmasa da genel olarak da kağıt üzerinde de daha iyi. Kalite farkı var, ancak ne kadar olduğunu bilmiyorum. Bana sorarsanız E900 Pro alıp geçin, forumda da bir sürü alan ve henüz memnun olmayan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı