Satılık Skinli ve VP'li Valorant hesabı

Daha fazla  
Ejder Vandal (2475 VP+60 RP) ve Anomali Phantom (2175 VP+20 RP) var. Ekstradan 1900 VP bulunuyor hesapta. Skinlerin ve VP'nin fiyatı yaklaşık 300 TL ediyor. Skye, Breach, Cypher ve Viper açık değil hesapta. Reyna'nın Ghost skinine 1 Level kaldı.

vandal1.png

phantom1.png

Ulaşmak isteyenler için Discord :Erenn#8397
Fiyat: 210 TL

Son düzenleme:
2 Skin mi 300TL hocam?

Skinlerin biri 120 TL diğeri 100 TL ekstradan 1900 VP var. Buraya gelip bilgisizce yorum yapmayın artık yeter. Ekstradan 1900 VP'de 80 TL. Araştır ve öyle yorum yap. Burada sizin boş boş ve bilgisiz mesajlarınıza cevap veremeyeceğim artık. Kızgın atan arkadaşlar sebebini söylerse sevinirim @369926 @andndar

Son düzenleme:
2 Skin var çok Hero açık değil ayrıca rankı bronz ve geri alınma ihtimali var ve fiyat çok pahalı. Bu fiyata insanlar aynı skinleri kendi hesabına çekebilir.

Yanlış anlaşılma olmasın ben size dolandırıcısınız hesabı geri alacaksınız demiyorum. Riot hesapları bir ticket ile geri alınabilen hesaplar. Çocuk oyuncağı hesabı geri almak.

2 Skin var çok Hero açık değil ayrıca rankı bronz ve geri alınma ihtimali var ve fiyat çok pahalı. Bu fiyata insanlar aynı skinleri kendi hesabına çekebilir.

Yanlış anlaşılma olmasın ben size dolandırıcısınız hesabı geri alacaksınız demiyorum. Riot hesapları bir ticket ile geri alınabilen hesaplar. Çocuk oyuncağı hesabı geri almak.

Hesabı geri almayacağım, alacak kişinin güvenine bağlı bu dediğiniz. Ayrıca 250 TL'ye bu skinleri ve ekstradan VP'yi alamaz. Hesabın rankı düşük ancak kasılabilir ve hesapta bir oynanmışlık var. Az da olsa kasılarak alınmış ödüller var. Bence fiyat uygun. Şu anda hesabı zaten zararına satıyorum.

Hesabı geri almayacağım, alacak kişinin güvenine bağlı bu dediğiniz. Ayrıca 250 TL'ye bu skinleri ve ekstradan Vp'yi alamaz. Hesabın rankı düşük ancak kasılabilir ve hesapta bir oynanmışlık var. Az da olsa kasılarak alınmış ödüller var. Bence fiyat uygun. Şu anda hesabı zaten zararına satıyorum.

Gülücük atmamın sebebi zararına satıyorum demeniz,
Asıl sizin neden bunu yediremeyip tüm attığım mesajlara gülücük atmanızdan belli oluyor zaten.
Bir de gelmiş tehdit ediyor,eğer neden gülücük attığını söylemezsen anladığın dilden konuşurum diye böyle arkadaşlar forumda barınmamalı.

Gülücük atmamın sebebi zararına satıyorum demeniz,
Asıl sizin neden bunu yediremeyip tüm attığım mesajlara gülücük atmanızdan belli oluyor zaten.
Bir de gelmiş tehdit ediyor, eğer neden gülücük attığını söylemezsen anladığın dilden konuşurum diye böyle arkadaşlar forumda barınmamalı.

Tehdit mi? Kardeşim diyorum ki sebebini söyleyerek gülücük at. Sebepsiz yere gülücük atarsan ben de sana atarım. Bunun sebebini sorgulamak için kendine bakman lazım. Bak ne güzel sebebini söyledin, senle konuşacağım. Ben bu hesaba 260 TL yatırdım ve geçen sene oyun çıktığından beri oynuyorum. Hesabı 210 TL'ye satıyorum. Zararda mıyım sence? Biraz aklını kullan ve bana öyle emoji at. Aynı şekilde @Silinen üye de yapmış. Sebebini söyleseniz lafım yok. Sizinle konuşmaya açığım. Ancak durduk yere atmanız saçma ve sinir bozucu.

Tehdit mi? Kardeşim diyorum ki sebebini söyleyerek gülücük at. Sebepsiz yere gülücük atarsan ben de sana atarım. Bunun sebebini sorgulamak için kendine bakman lazım. Bak ne güzel sebebini söyledin, senle konuşacağım. Ben bu hesaba 260 TL yatırdım ve geçen sene oyun çıktığından beri oynuyorum. Hesabı 210 TL'ye satıyorum. Zararda mıyım sence? Biraz aklını kullan ve bana öyle emoji at. Aynı şekilde @Silinen üye de yapmış. Sebebini söyleseniz lafım yok. Sizinle konuşmaya açığım. Ancak durduk yere atmanız saçma ve sinir bozucu.
Beğeniler için teşekkürler.

Bu tarz hesaplar 100 tl civarlarında satılıyor, insanlar bu şekilde laflar edip duyar kasmanıza gerek yok. Bu fiyata daha iyi bir hesap bulunabilir merak etmeyin. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı