SkuezTech videosundaki şarkı

Ahmet Kırak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şarkıyı çok beğendim fakat ismini bulamadım. Bilen veya bulabilecek birileri var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz şeyleri #Shazam uygulamasıyla rahatlıkla bulabilirsin.

Ayrıca videonun altındaki yorumlardan da daha önce sorulmuş mu diye bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bazen Youtube'un standart önerileri de çok işe yarıyor. Hiçbir bilgiye rastlamadığın zaman.

Bana kalırsa Youtube'da shazamic recognition var. Bunu nasıl başarıyorlar, bilmiyorum.

Ben buradaki müziği sadece önerilerden bulmuştum.

Öneri listesindeki bir video'nun öneri listesinden de
bulmuş olabilirim, tam hatırlamıyorum.

Size tavsiyem, description, comments gibi alanları incelememek gibi bir hata yapmamak bir tarafa, hiçbir infoya rastlamadığınız zaman öneri video'larını incelemenizdir.

Sağduyunuzu kullanarak birkaç video açın. Aradığınız parçayı mutlaka bulursunuz.

Bu arada Oz, saygı duyduğum dizilerden biridir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı