Skylake sistem için anakart önerisi

MassiveAttack

Kilopat
Daha fazla  
Anakart konusunda kararsız kaldım. Technopat'ın topladığı sistemdeki B150M Bazooka da fena değil ama H170 Anakartlar kafamı karıştırdı hangisi daha iyidir ? Bilgili arkadaşları konuya bekliyorum 450 TL civarı bütçem var. Overclock yapmayı bilmediğimden i5 6400 alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
B150 ile H170 arasındaki farklar tam nelerdir? Örneğin MSI'da bile B150'lerin farklı modelleri var. Aralarında ne gibi farklar var. Fiyatları birbirine oldukça yakın almışken iyisini alayım. Uzun seneler kullanayım derdindeyim.

B150 ile H170 arasındaki farklar tam nelerdir? Örneğin MSI'da bile B150'lerin farklı modelleri var. Aralarında ne gibi farklar var. Fiyatları birbirine oldukça yakın almışken iyisini alayım. Uzun seneler kullanayım derdindeyim.
B150 Gaming M3 ve H170 Gaming M3 neredeyse aynı tek farkları H170'in Bios'unda birkaç fazla özellik var.

Intel Z170 vs. H170 vs. H110 Skylake Chipset Comparison | Gamers Nexus - Gaming PC Builds & Hardware Benchmarks
Burada da H170 ve B150 özelliklerini görebilirsin. Neredeyse aynılar ama H170'in fazlası var.

Anakart konusunda kararsız kaldım. Technopat'ın topladığı sistemdeki B150M Bazooka da fena değil ama H170 Anakartlar kafamı karıştırdı hangisi daha iyidir ? Bilgili arkadaşları konuya bekliyorum 450 TL civarı bütçem var. Overclock yapmayı bilmediğimden i5 6400 alacağım.
gigabyte Z170 HD3P eksen bilgisayarda ucuz, ayrıca işlemciyi 6400 alma, ya İ5-6500 al paran yetmiyorsa İ3-6100 al

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı