Skype ses sorunu

ynskvkl

Femtopat
Skype üzerinden görüşme yaparken mikrofon kapalı olduğu halde karşı tarafa arka planda cızırt ve gürültü gidiyor.

Format attım, birçok Driver denedim, mikrofon ayarları ile oynadım fakat bir türlü bu sorunun önüne geçemedim

Bir öğretmen olarak tüm derslerimi mahvediyor ve öğrencilerimin dikkatini dağıtıyor.
Not: Mikrofon açıkken de aynı sorun var tabii.

Discord'u duydum fakat hiç araştırmadım izninizle birkaç sorum olacak.

1) Bu bir Driver mı yoksa program mı?
2) Realtek kullanıyorum onu kaldırmam gerekiyor mu?
3) Windows 8.1 kullanıyorum sisteme uyumlu mudur?

Discordu duydum fakat hiç araştırmadım izninizle bir kaç sorum olacak

1) Bu bir driver mı yoksa program mı ?
2) realtek kullanıyorum onu kaldırmam gerekiyor mu ?
3) Windows 8.1 kullanıyorum sisteme uyumlu mudur ?
Discord bir programdır. Realtek ses sürücünüzdür herhangi bir program için kaldırmanız gerekmez. Windows 8.1'de çalıştırabilirsiniz. Sanırım Windows 7'ye kadar destekleri var.

Discord'u duydum fakat hiç araştırmadım izninizle birkaç sorum olacak.

1) Bu bir Driver mı yoksa program mı?
2) Realtek kullanıyorum onu kaldırmam gerekiyor mu?
3) Windows 8.1 kullanıyorum sisteme uyumlu mudur?
Selam.

1) Skype gibi bir görüşme programı diyelim. Daha kapsamlı ve stabil.
2) Hayır, gerekmez.
3) Evet, Windows uyumu var.

Bana sorulmadı ancak cevapladım. @mantion :)

İnceledim programı ama benim işimi görmez. Ortaokul matematik öğretmeniyim ben ve Zoom ile ders işlediğimde bile çocuklar çok zorlandı. Skype uygulamasının en büyük cazibesi bu zaten Türkçe ve herkes için kullanımı çok kolay.
Sanırım ses olayının bir çözümü yok, güncelleştirmeden ile daha da bozdular umarım düzelir.
Ders anlatımında öğrenciler için Skype çok iyi aslında ama dediğim gibi ses olayı dezavantaj.
Discord — Download Discord for PC, Mac, iOS, and Android "Windows 7 veya üstü" yazıyor, Win 8.1 ile de uyumlu.
Teşekkür ederim yine de

Realtek üzerinden mikrofon sesi ile oynadınız mı?

Haklısınız, biz biraz oyun tarafından baktık sanırım. Umarım sorunu çözeriz hocam...

Yeni konular

Geri
Yukarı