Skyrim Büyücü Tavsiyeleri

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. Skyrim'de büyücülüğe kasıyorum. Kışhisar koleji görevlerini bitirdim ve baş büyücü oldum. Yanılsama ve çağrıyı fulledim. Baş büyücünün kıyafetlerini ve Morkei maskesini giydim. Buna rağmen fazla hasar vuramıyordum ve yeni bir büyü almaya karar verdim. Yıldırım zinciri büyüsünü aldım ve biraz daha rahatladım. Yanımda kolejden bir takipçi var. Yine de biraz yetersizim ve bazı yerlerde zorlanıyorum. Yıkım kısmını 70 falan yaptım ancak level atlayamamaya başladığım için perkleri dağıtamıyorum. Önerileriniz neler? Karakteri biraz daha havalı göstermek açısından daha iyi zırhlar ve "eldiven" lazım. Son olarak da daha güçlü büyüleri nereden bulabilirim?

Vampir zırhlarını kullanabilirsiniz. Dawnguard DLC'sinde Harkon'u öldürünce üstünden çıkan zırh hem hafif zırh olduğu için dayanıklılık hem de 125% daha hızlı efsun yenilenmesi veriyor. Iki elinize de büyü alıp kullanarak hasarı arttırabilirsiniz.

Tılsımlama yaparak satın alarak elde edebileceğinizden çok daha güçlü eşyalara kavuşabilirsiniz.

Yenilenme kategorisindeki himaye büyülerini ve zırh puanı veren büyüleri kullanarak dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz.

Dragonborn DLC'si ile gelen bazı maskeler büyü hasarınızı 25% arttırabiliyor.

Son düzenleme:
Vampir zırhlarını kullanabilirsiniz. Dawnguard DLC'sinde Harkon'u öldürünce üstünden çıkan zırh hem hafif zırh olduğu için dayanıklılık hem de 125% daha hızlı efsun yenilenmesi veriyor. Iki elinize de büyü alıp kullanarak hasarı arttırabilirsiniz.

Tılsımlama yaparak satın alarak elde edebileceğinizden çok daha güçlü eşyalara kavuşabilirsiniz.

Yenilenme kategorisindeki himaye büyülerini ve zırh puanı veren büyüleri kullanarak dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz.

Dragonborn DLC'si ile gelen bazı maskeler büyü hasarınızı 25% arttırabiliyor.
Hocam bende Skyrim SE var. Bu DLC yi nereden bulabilirim? Bir de normal vampir zırhlarını?

Büyücü mod olmadan zevksiz oluyor. Düzgün büyü modlari bulup yükleyin ve öyle oynayın bence.
Aslında gayet eğlendim. Oyunu modsuz bir şekilde bitirip bir dahaki sefere modla oynayacağım. Tek sorun şu vampir zırhları. Karakter dışardan çok da havalı değil. Special edition olduğu içinde DLC yok galiba.

Aslında gayet eğlendim. Oyunu modsuz bir şekilde bitirip bir dahaki sefere modla oynayacağım. Tek sorun şu vampir zırhları. Karakter dışardan çok da havalı değil. Special edition olduğu içinde DLC yok galiba.
Iki çeşit vampir zırhı var. Normal vampir zırhları ve vampir lordu zırhları. Vampir zırhlarını her öldürdüğünüz herhangi bir vampirin üstünde bulabilirsiniz. Ayakkabı, eldiven ve zırh olarak bulabilirsiniz. Vampir setlerinin kaskı yok, modla kapşon ekleyebilirsiniz ve hafif zırh yeteneklerinin verdiği %25 bonusu da alabilirsiniz. Vampir lordu zırhı ise Dawnguard görevlerini yaparken Volhikar Kalesi içinde veya Harkon'u öldürdükten sonra alınabiliyor. Normal vampir zırhına göre daha fazla koruma + 125% efsun yenileme hızı veriyor.

Iki çeşit vampir zırhı var. Normal vampir zırhları ve vampir lordu zırhları. Vampir zırhlarını her öldürdüğünüz herhangi bir vampirin üstünde bulabilirsiniz. Ayakkabı, eldiven ve zırh olarak bulabilirsiniz. Vampir setlerinin kaskı yok, modla kapşon ekleyebilirsiniz ve hafif zırh yeteneklerinin verdiği %25 bonusu da alabilirsiniz. Vampir lordu zırhı ise Dawnguard görevlerini yaparken Volhikar Kalesi içinde veya Harkon'u öldürdükten sonra alınabiliyor. Normal vampir zırhına göre daha fazla koruma + 125% efsun yenileme hızı veriyor.
Yardımlarınız için çok sağolun. Az önce DLC bitti ve zırhı aldım. Şuanda çok daha güçlüyüm. Çağırma büyüleri içinde kışhisardan aldım. Sadece Daha güçlü bir yıkım büyüsüne ihtiyacım var. Nereden daha güçlü yıkım büyüsü bulurum?

Son düzenleme:
Yıkım seviyeniz 75 olunca Usta seviyesi büyüleri alabilirsiniz. Temel olarak 60, perkler yükseltilirse 90 hasar verebiliyor. 90. Seviye'ye gelince Üstat seviyesi büyüleri Faralda'ya gidip gerekli görevi yaparak elde edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı