Skyrim çözünürlük değiştirince kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Marked One

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pripyat
Arkadaşlar Skyrim'de çözünürlüğü en fazla 800x600 yapabiliyorum. Yükseltince yükleme ekranında atıyor. Bazen oyuna giriyorum 2-3 saniye içinde tekrar atıyor. 640x480 gibi düşük çözünürlüklerde sıkıntı yok. Oyun orijinal evet dosyaları doğruladım ve mod yüklü değil. Tüm DLC'ler var. Bu arada bir şey fark ettim görev yöneticisinden önceliği normalden yükseğe aldığımda yine atıyor. Sistem eski ama en azından bir 1024x768 oynayabilsem yeter. Donanımın gerekli olduğunu düşünmediğimden yazmıyorum. Gerekliyse yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vanilla öneririm. Bir deneyin isterseniz. DLC'ler ile pek alakası yoktur ama denemeye değer. Data files bölümünler dlcleri inaktif edip çözünürlüğü yükseltmeyi deneyin
İlgin için teşekkürler ama buda işe yaramadı. Bunun için bir kaç tane mod yükledim onlarda işe yaramadı. Kalıcaz artık 800x600 de. Bilende yok sanırım baya ilerledim böyle giderse oyun biticek bu çözünürlükte.

Open %userprofile%\Documents\My Games\Skyrim Special Edition\SkyrimPrefs.ini and change
iSize W=1920
iSize H=1080
to a resolution your PC/Monitor supports.

Yabancı biri bunu yazmış kendi oyununuza uygun bir şekilde dener misiniz?

Skyrim default ayarları zaten bug dolu. Laptopa yükledim dediğin gibi siyah ekran geliyor sonra direk kapanıyor. PC ye yükledim açılıyor. Çözünürlük değişiyorum giriyor. Değişik bugları olan bir oyun.

Open %userprofile%\Documents\My Games\Skyrim Special Edition\SkyrimPrefs.ini and change
iSize W=1920
iSize H=1080
to a resolution your PC/Monitor supports.

Yabancı biri bunu yazmış kendi oyununuza uygun bir şekilde dener misiniz?
Denemem mi kanka o .ini uzantılı dosyaları didik didik ettim tüm grafiklerle oynadım sadece çözünürlüğü falan değiştirdim bana mısın demiyor.
Skyrim default ayarları zaten bug dolu. Laptopa yükledim dediğin gibi siyah ekran geliyor sonra direk kapanıyor. PC ye yükledim açılıyor. Çözünürlük değişiyorum giriyor. Değişik bugları olan bir oyun.
Aynen Special Editionda sorun yokta Legendary Edition eskide kaldı ilgilenmiyolar.
Arkadaşlar çözdüm tam ekrandan pencereliye alınca oynattı bir kaç dakika sonra oyun değil bilgisayar kapandı direk büyük ihtimalle kaldırmıyor oyunu ya da güç kaynağı kaynaklı bir sorun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı