Skyrim Grafik Modu Önerisi

Sisteminizi de belirtirseniz ona göre öneriler alabilirsiniz. Şimdi ben size 4K doku paketi, harika ışıklandırmaları olan bir ENB'de önerebilirim ama 5 FPS alırsınız (varsayım yapıyorum belki 1080Ti'ınız var bilemeyeceğim). Ayrıca kesinlikle oyunun saf/hiç değiştirilmemiş dosyalarını bir yere yedekleyin, oyun fazla modlamaktan veya yanlış dosyaları değiştirmekten bozulursa diye.

Sisteminizi de belirtirseniz ona göre öneriler alabilirsiniz. Şimdi ben size 4K doku paketi, harika ışıklandırmaları olan bir ENB'de önerebilirim ama 5 FPS alırsınız (varsayım yapıyorum belki 1080Ti'ınız var bilemeyeceğim). Ayrıca kesinlikle oyunun saf/hiç değiştirilmemiş dosyalarını bir yere yedekleyin, oyun fazla modlamaktan veya yanlış dosyaları değiştirmekten bozulursa diye.
Bunu nasıl unuturum? Doğru söylüyorsunuz.

• AMD FX8320
  • GISKILL 2x4=8GB
  • Asus M5A97 R2.0
  • Asus R9 380 4GB
  • Samsung 850 Evo SSD
  • 1 TB WD 500 GB Sagate HDD
  • Ekran çözünürlüğü: 1920x1080
@Xen

@Xen öneri yapmayacak mısın?

Bildirimler arasında gözümden kaçmış sanırım.

Şunlara bir bak;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

15 Mods That Make Skyrim Look Beautiful - IGN

Ayrıca nexusmods.com sitesindeki şu kategoriye de bir bak illaki hoşuna giden bir şey bulursun sistemin yeterli bir çoğunu sıkıntısız çalıştırıp oynatacaktır.

Skyrim Nexus - mods and community

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı