Skyrim hızlıca gitmek için ne yapılmalı?

ED8

Picopat
Yer
Türkiye
Skyrim'e yeni başladım, 4 saat falan oldu ve bir yerden bir yere gitmek çok uzun sürüyor ve canımı sıkmaya başladı, haritada daha önce gittiğim yerlere direk gidebiliyorum ama gitmediğim yerlere yürümek istemiyor yarım saat, var mıdır bunun için bir yöntem?

Son düzenleyen: Moderatör:

Saitama1

Decapat
Skyrim'e yeni başladım, 4 saat falan oldu ve bir yerden bir yere gitmek çok uzun sürüyor ve canımı sıkmaya başladı, haritada daha önce gittiğim yerlere direk gidebiliyorum ama gitmediğim yerlere yürümek istemiyor yarım saat, var mıdır bunun için bir yöntem?
At al.

batu_da_batou

Hectopat
Yer
Türkiye
Duvarla örtülü şehirlerin önünde at arabası olur. Onunla büyük şehirlere hızlı seyahat edebilirsin.
konsol komutu olan ''tmm 1'' kullanarak tüm harita noktalarını açabilirsin ama bu hileye girer.
''player.setav speedmult x'' komutuyla koşma hızını artılabilir, haritayı daha kolay keşfedebilirsin. Temel koşu hızı 100'dür. 300-400 idealdir ama bu da bir nevi hileye girer. Ama Ejderdoğan'ım ben, azıcık hızlı koşabilirim diye kendini kandırırsan sıkıntı olmaz.

ugur38

Kilopat
Makaleler
7
Skyrim'in tadı yavaş ve sakin oynayınca çıkıyor. Yine de gitmediğin yerlere hızlı gitmek istiyorsan at arabaları bir miktar para karşılığı büyük şehirlere ve bazı küçük yerleşim yerlerine götürüyor.

Clarity

Picopat
Şehirlerde silah satıcıları silahları senden satın alır, zırhçılar zırhları alır. Diğer şeyleri diğer satıcılar alır hancı falan gibi. Bi de bi şeyleri hızlı hızlı yapmaya odaklı olarak oynarsan skyrim'den kısa sürede sıkılabilirsin dediğin gibi. Atmosferin ve müziklerin keyfini de çıkarmanı öneririm

Yukarı