Skyrim İmparatorluk mu Fırtınapelerin mi?

@Emir Everett ben birçok keze imparatorluğu birçok kez ise fırtınapelerin grubunu destekledim. Fırtınapelerinler haklılar, imparatorluk thalmor uşaklığı yapıyor. Oyunda 2 görevde net bir şekilde imparatorluğun hain olduğunu insanların çıkarlarını düşünmediğini ve önüne geleni idam ettiğini göreceksiniz. Bu nedenle fırtınapelerinleri destekliyorum.

Ben bu tarz oynayışa biraz karşıyım. Oluşturduğunuz karakterin gidişatına göre seçebilirsiniz. İki tarafında haklı olduğu, dengeli bir senaryo mevcut. Çoğu oyunumda sırf Elisif'i sevdiğim için İmparatorluğu seçtiğim bile oluyordu, bazen canım Elf ırkçılığı yapma çekiyorsa Fırtınapelerin saflarına katılıyordum.

Tek seferde oynamalık bir oyun olmadığı için, kafana göre seçebilirsin.
Fırtınapelerin diyorum çünkü masum olduğumuz halde imparatorluk askerleri bizi öldürecekti.
Sınırı kaçak olarak geçen bir elemanız oyunda, sınır namustur.
@Emir Everett ben birçok keze imparatorluğu birçok kez ise fırtınapelerin grubunu destekledim. Fırtınapelerinler haklılar, imparatorluk thalmor uşaklığı yapıyor. Oyunda 2 görevde net bir şekilde imparatorluğun hain olduğunu insanların çıkarlarını düşünmediğini ve önüne geleni idam ettiğini göreceksiniz. Bu nedenle fırtınapelerinleri destekliyorum.
Eğer ortada bir Thalmor uşağı varsa Ulfric'in geçmişini araştırmanı öneririm. :D

@nemo tüm hikaye birbirini takip ediyor, haklı davanın haksız lideri olabilir. İmparatorluk yerine doğru bir seçim oldu. Bakalım yeni oyunda neler dönecek.

@nemo tüm hikaye birbirini takip ediyor, haklı davanın haksız lideri olabilir. İmparatorluk yerine doğru bir seçim oldu. Bakalım yeni oyunda neler dönecek.
Eğer dava Skyrim'in Nordlara ait olduğu düşüncesiyse peki ya Snow Elfler? Geçmişin acısını çekiyor Nordlar, uzun kulaklılar intikam istiyor.

Ben 70 tane Stormcloak sehir korumasi oldursem bile beni sadece hapisle cezalandiran Stormcloaklari mi seceyim yoksa sadece siniri astim diye benim kellemi almaya calisan ondan sonrada Arngerir'in saldirisi onucu kellemi alamadiklari icin beni oldurmeye imperial ajan gonderen imparatorlugu mu seceyim? Sinir namus olsa bile siniri asan her insanin kafasini kesmek kimsenin haddi degildir. Ozellikle de Stormcloaklarin basta anlattigim adaleti uyguladiklari bir tamriel dunyasinda eger sinir namus diye kafa keseceksek gercek hayattaki yabanci ulkelerde kacak yasamaya calisan insanlara da uygulasana onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı