Skyrim Nasıl Bir Oyun? Alınır mı?

Skyrim çıktığı yıl birçok otoriteden tam puan almasına karşın, bir o kadar da ''yılın oyunu'' ödülünü içinde barındıran RPG-TPS-OW karışımı bir efsanedir ve en çok modu olan oyun olması gibi bir ünvanı var. Aklına gelebilecek oyunla ilgili bir çok mod mevcut. Bu da oyunu keyfini ikiye katlıyor.

Ben şahsen hala bile oynarım. Bir çok grafik modu ile günümüzde ki oyunlar seviyesinde bir grafik elde etmek mümkün. Hatta bazılarını solda sıfır bırakır. Hiç düşünme bile...

Çıktığında baya ses getirmişti, ben çok bir şey bulamadım. İndirime falan girerse alınabilir bence.
Bu arada, ben pek beğenmedim ama müptelası olup sabah akşam oynayan arkadaşlarımda vardı. Sana kalmış biraz.

Oyunu oynayıp anlayabilirsen iyi. Anlayamazsan sıkılırsın. Çünkü görevler ilk başta kafa karıştırır. Alışınca güzel gelir. Ben kendimi unutup 5-6 saat durmadan oynamışlığım var. İlk kez bir oyunu 5-6 saat oynadım yani. Tabi sana kalmış birşey.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı