Skyrim SE için SKSE gerekiyor mu?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Special Edition'a geçtim SKSE gerekiyor mu acaba modlama için? SKSE 32 Bit içindi diye biliyordum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modlama yapmadan önce sitesinden Current SE build 2.0.17 olanı indirmek gerekiyor.
Teşekkür ederim.
Grafik modu olarak hangisini önerirsin?

@Hellblazer Aku Grafik modlarıyla pek uğraşmadım, ama bir modun ne kadar çok indirmesi varsa benim için o kadar kalitelidir demektir. Bu yüzden Pfuscher'in modunu kullanmanı öneririm. Ayrıca uyumluluk bakımından ''Her şey'' ile çalışabildiğini açıklama kısmında belirtmiş, yani modlarken çok zorlama yapmayacaktır.

@Hellblazer Aku Grafik modlarıyla pek uğraşmadım, ama bir modun ne kadar çok indirmesi varsa benim için o kadar kalitelidir demektir. Bu yüzden Pfuscher'in modunu kullanmanı öneririm. Ayrıca uyumluluk bakımından ''Her şey'' ile çalışabildiğini açıklama kısmında belirtmiş, yani modlarken çok zorlama yapmayacaktır.
O zaman tekrardan teşekkürler. uwu

Modlama yapmadan önce sitesinden Current SE build 2.0.17 olanı indirmek gerekiyor.
Hocam SKSE kuramıyorum oyuna. Siteden söylemiş olduğunuz dosyanın en güncel versiyonunu indirip oyunun kurulu olduğu yere attım. "skse64_loader.exe" dosyasını çalıştırdığımda görseldeki hatayı alıyorum. Nasıl çözebileceğime dair bir fikriniz var mı acaba?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 28
Hocam skse kuramıyorum oyuna. Siteden söylemiş olduğunuz dosyanın en güncel versiyonunu indirip oyunun kurulu olduğu yere attım. "skse64_loader.exe" dosyasını çalıştırdığımda görseldeki hatayı alıyorum. Nasıl çözebileceğime dair bir fikriniz var mı acaba?

Aynı sorun bende var. Takipteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı