Çözüldü Skyrim SE modlarında @ işareti yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Emre İpek

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Skyrim - Special Edition modları hiç uğraşmadan oyunun içinden kurmak istiyorum ama Bethesda üyeliğimi giremiyorum.

Menüde: Add-ons (tıklayınca 3 DLC gözüküyor)
Creation clubs.
Mods.

Diye seçenekler var. Creation clubs ve mods a tıklayınca bethesda.net açılıyor ve email istiyor. Ama sorun şu ki "@" işaretini yapamıyorum hiçbir şekilde.
Ne CTRL +alt + Q çalışıyor, ne de CTRL + v. Ekran klavyesini de olmadı.
Bu "@" işaretini yapabilsem modlarla ilgili olan yere girip direkt oyunun içinden kuracağım modları ama bir türlü mail adresimi yazıp giremiyorum oraya.

Yardımcı olmanızı çok isterim dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows ayarlara gelip dilden İngilizce unıted states dilini indirin onla beraber oyuna girin sonra Shift+2 yapın @ işareti olacaktır.
Windows ayarlara gelip dilden İngilizce unıted states dilini indirin onla beraber oyuna girin sonra Shift+2 yapın @ işareti olacaktır.

Çözüm
Hocam oyun içinden Bethesda'yla mod indirmeyi iptal etmemişler miydi ? ben mi öyle hatırlıyorum yoksa?
Bir fikrim yok hocam

Hocam her seferinde mail sorup duruyor menüdeyken. Bir kez girip çıksam bile. Bu normal mi?

Geri
Yukarı