Çözüldü Skyrim SE NPC'ler ile konuşulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Merdcan231

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Gün geçmez ki hiçbir bugu olmayan Skyrim'de bug olmasın artık sırf Skyrim için yeni bir Technopat hesabı açacağım. Şimdiki sorun şu NPC'ler ile konuşamıyorum üstünde e tuşu çıkmıyor yankesicilik yaparken gözüküyor ama çok saçma bir durum. Bir sürü mod kullanıyorum ama konuşmaya etki edecek bir modum yok ona rağmen bu oluyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mod organizer 2 Steam versiyonu için de en çok önerilen mod organize aracı bu arada :D

Doğru. Nexus da oto sıralama yok o yüzden modlar çakışıyor bende mod çalışmadı diye sil Steam'den tekrar yüklemek falan istemedim. Bir de nexus modun kendi aracının desteği neredeyse bitti o yüzden bunu yükledim ana sebebi bu.

Evet :D

Diyalog pencerelerine müdahale eden benzeri bir mod varsa sebebi o olabilir.

Vallah yok ben 2 kere yükledim ilkinde salak salak modlar kurmuştum diyalogları daha düzgün ve gerçekci yapan bir tane mod vardı ismini tam hatırlamıyorum onunla beraber 4-5 mod sorun çıkardı ilk oyunda biri ile konuşmaya basınca tüm cümleler tanımlanamayan harfler varya o hale geldi falan kökten oyunu sildim bende.

Muhtemelen yüklüdür ama yüklü değilse önce bunu ardından diğer modları kur :D

İlk yüklediğim modlardan biriydi zaten geçen sefer oyun gidince direk buna yöneldim :D bir videoda görmüştüm oradan indirdim bir sürü bugu çözüyor. Ama benimki modlarla ilgili bir sorun gibime geliyor.

İlk yüklediğim modlardan biriydi zaten geçen sefer oyun gidince direk buna yöneldim :D bir videoda görmüştüm oradan indirdim bir sürü bugu çözüyor. Ama benimki modlarla ilgili bir sorun gibime geliyor.
Son çare şunu deneyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı