Skyrim, Skyui modu kurulmuyor

ED8

Picopat
Yer
Türkiye
Dün saatlerce uğraştım, videolar izledim ama ne yaptıysam olmadı. Her seferinde bir sıkıntı oldu, nasıl kurulduğunu en ince detayına kadar basit basit anlatabilecek biri var mı? SKSE de kurmam lazım sanırım, onu da söylerseniz çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

hypxness

Hectopat
Yer
Ankara
Can Sungur'un bu rehberini izlemeni öneririm, gayet basit ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Atlamadan sonuna kadar izlersen rahatça yaparsın. Videoların devamı da var eğer farklı modlar kurmak istersen diye.

KS
KS
ED8

ED8

Picopat
Yer
Türkiye
Can Sungur'u izledim ancak mod manager uygulamasında fark vardı, büyük ihtimalle yıl farkından. O yüzden yapamadım. Sosyal'de bir arkadaşımızın yazısı sayesinde yaptım, Mod Manager olmadan oyun dosyalarına kurdurdu direk. O sayede yapabildim.

hypxness

Hectopat
Yer
Ankara
Can Sungur'u izledim ancak mod manager uygulamasında fark vardı, büyük ihtimalle yıl farkından. O yüzden yapamadım. Sosyal'de bir arkadaşımızın yazısı sayesinde yaptım, Mod Manager olmadan oyun dosyalarına kurdurdu direk. O sayede yapabildim.
O program da hala indirilebiliyor nexusmods sitesinden fakat önerilmediği için aşağılarda kalıyor biraz.

Yeni konular

Yukarı