Skyrim Special Edition alınır mı?

Vulture

Hectopat
Bildiğiniz gibi çok eski bir oyun. Oyunu ilk duyduğumda pek merak etmesem de artık RPG tarzı oyunlar ilgimi çektiği için merak etmeye başladım. Genel olarak atmosferik ve gelişmeye dayalı hikaye oyunlarını seviyorum. Oyunu önerir misiniz? Special Edition Steam üzerinde 37, 94 TL. Bir de oyunun Bundle'ı var. Eski iki oyunun da GOTY versiyonunu veriyor. O da 54 TL. Hangisini alayım? Oyunun çok fazla modlanabildiğini biliyorum. Modlayarak oyuna neler katabilirim? Special Edition DLC olarak katkıda bulunuyormuş. Gerçekten önemli bir katkısı var mı? Sistemim oyunu modladığım zaman kasma gibi bir sorun çıkarır mı?

Sistem özelliklerim:
i7 10750H.
GTX 1650 Ti.
2933 MHz 16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
RPG denilince diz çökülecek oyundur Skyrim. Bence Legendary editon alıp yani ilk oyunun tüm dlclerini barındıran paketi alıp güzelce modlarsan SE'den daha kaliteli bir görüntü elde edersin.

RPG denilince diz çökülecek oyundur Skyrim. Bence Legendary editon alıp yani ilk oyunun tüm dlclerini barındıran paketi alıp güzelce modlarsan SE'den daha kaliteli bir görüntü elde edersin.
Hocam ben de ona bakıyordum ancak Legendary Edition'ı Steam'de bulamadım. İçeriğinin de ne olduğunu bilmiyorum. Biraz bahsedebilir misiniz ve link atabilir misiniz?

Legendary Edition: oyunun yayınlanan ilk hali, yayınlanmış DLC paketlerini içeriyor. Special Edition satışa çıkınca Legendary Edition satıştan kalktı, Legendary Edition sahiplerine Special Edition ücretsiz verildi.

Special Edition: oyunun makyajlanmış hali, yayınlanmış DLC'ler oyunun içerisinde gömülü olarak geliyor.

İkisi de modlanıyor. Legendary Edition daha eski olduğu için mod sayısı daha fazla.

Legendary Edition: oyunun yayınlanan ilk hali, yayınlanmış DLC paketlerini içeriyor.

Special Edition: oyunun makyajlanmış hali, yayınlanmış DLC'ler oyunun içerisinde gömülü olarak geliyor.

İkisi de modlanıyor. Legendary Edition daha eski olduğu için mod sayısı daha fazla.
Ben zaten çok mod kuran biri değilim. Çok mod kuracağımı da zannetmem ancak oyuna gerçekçilik katan, renk katan, grafikleri daha da geliştiren modlar olduğunu duydum. Onlar varsa eğer Special Edition için, oyunu alabilirim. Kaç saatlik bir deneyim sunuyor oyun? 200'ü aşkın olduğunu yazanlar var da emin olamadım. Bundle da var dediğim gibi 3. ve 4. oyunu da veriyor ancak 53 TL. Hangisini önerirsiniz? Bir de oyun için 12 GB depolama alanı yazılmış Steam'de ancak kaç GB'lik bir indirme yapıyor? Modlar büyük alan kaplayan modlar mı? Alan konusu önemli değil de internetim biraz yavaş.
Madem bütçen de var, SE almak daha mantıklı.
Aslına bakarsanız Steam kütüphanem boş olduğu için doldurmak istiyorum. Oynamak istediğim ve beğendiğim oyunları alabilirim, sıkıntı olmaz. Bundle'ı önerir misiniz?

Geri
Yukarı