Skyrim Special Edition alınır mı?

SE'nin atölyesine nereden ulaşacağım kütüphanede bakınca göstermiyor başka bir programdan mı yapılıyor yoksa.
Yanlış hatırlamıyorsam oyun içi menüden giriliyordu. Merakımdan soruyorum, atölyeyi ne yapacaksınız ki? Nexus Mods çok daha iyi.

İki sürümün de gördüğüm kadarıyla bolca modu var, SE ile normal sürümü arasında hangi farklar var o zaman? Yanlış anlamayın, bilmediğim için soruyorum :)

İki sürümün de gördüğüm kadarıyla bolca modu var, SE ile normal sürümü arasında hangi farklar var o zaman? Yanlış anlamayın, bilmediğim için soruyorum :)
Normal Skyrim DX9 ve 32-BİT bir oyun, SE DX11 ve 64-BİT, görüntü kalitesi olarak daha önde ancak mod sayısı olarak normal skyrim 2 kat daha önde.

Yanlış hatırlamıyorsam oyun içi menüden giriliyordu. Merakımdan soruyorum, atölyeyi ne yapacaksınız ki? Nexus mods çok daha iyi.

Genelde modlar atölyeden kuruluyor ya o yüzden bilmediğimden sordum bende. Türkçe yama olsun carttı curttu. Hangi modları kurmam lazım bu arada.
Genelde modlar atölyeden kuruluyor ya o yüzden bilmediğimden sordum bende.

@ikaross alınır, kaçırayım deme sakın.

İndirmeye başladım.

Hocam 3 gün önce aldım 55 saat yaptım. Çok ağır bağımlılık yapıyor, benim oynadığım en iyi 20'ye giriyor.

Alduin'i öldürdüm, karanlık kardeşliği temizledim. Yoldaşlardayım, aynı zamanda hırsızlar loncasına da katıldım. Bunlarında yanı sıra büyücülük kolejindeyim. Çoğu nida açık, sağlam bir ejderdoğanım kısacası.

Yapabileceğiniz şeyler sınırsız, oyunun bir sonu yok.

Hocam 3 gün önce aldım 55 saat yaptım. Çok ağır bağımlılık yapıyor, benim oynadığım en iyi 20'ye giriyor.

alduin'i öldürdüm, karanlık kardeşliği temizledim. Yoldaşlardayım, aynı zamanda hırsızlar loncasına da katıldım. Bunlarında yanı sıra büyücülük kolejindeyim. Çoğu nida açık, sağlam bir ejderdoğanım kısacası.

Yapabileceğiniz şeyler sınırsız, oyunun bir sonu yok.

Peki olmazsa olmaz dediğiniz modlar var mı?

Geri
Yukarı