Skyrim Special Edition alınır mı?

Benim her zaman Skyrim ile ilgili söylediklerim şunlardır; Skyrim anlatılmaz, alırsın ve hiç bitmeyecek bir sonsuz yolculuğa çıkarsın. Çünkü çok büyük bir evren, müthiş bir hikaye, inanç, mitoloji gibi ögeleri içinde barındıran muazzam bir kurgusal evrene sahip olduğu gibi, oyunda yapabileceklerinin sınırı yok yani gerekli modlarla kendini Thor bile yapabilirsin. Ayrıca Witcher 3 ile karşılaştırmak Skyrim'e hakaret olur. SE'nin grafikleri gayet hoş, vuruş hissiyatı yok denecek kadar az ama hantal kesinlikle değil. Tabi eski bir başyapıt olduğunu da unutmayalım, başyapıt diyorum çünkü Skyrim oyun değil. Ayrıca Skyrim yok hantal, vuruş hissiyatı yok, grafikleri falan kötü diyerek bir kenara atılacak oyun değil, bunu oyundan anlamayanlar der. :)

Steam üzerinden de satın alınabiliyor. Doğrudan linkler aracılığı ile oluyor mu bilmiyorum ancak zaten sahip olan bir kişinin profilinden mağaza sayfasına giderek alınabiliyor.
Hayır benim dediğim Legendary Edition, Special Edition çıkmadan önce vardı. Steam da artık yok ve sadece key olarak alınabiliyor. Special Edition'a göre daha mantıklı.

Hayır benim dediğim Legendary Edition, Special Edition çıkmadan önce vardı. Steam da artık yok ve sadece key olarak alınabiliyor. Special Edition'a göre daha mantıklı.
Legendary Edition mağazadan kaldırılmadı, sadece Special Edition satmak için gizlendi. Yani hala mağazada ancak arayarak bulunamıyor. Eğer Legendary Editiona sahip birinin profilinden Skyrime tıklayıp mağazaya git derseniz Legendary Edition sürümünü alabilirsiniz.

Ben mağazadan gizlendikten sonra bu şekilde almıştım.

Kesinlikle alınabilecek bir oyun. Eksik sayılabilecek bazı kısımları var bunlar da modlar sayesinde çözülebiliyor. LE almak mod desteği açısından daha iyi olur. Skyrim'de 480 saatim var. Aradan zaman geçtikten sonra bir o kadar daha oynayabilirim. Yaklaşık 10 yıldır oyun oynuyorum, Call of Duty ve Max Payne gibi oyunlardan sonra en sevdiğim oyundur.

Hala oynuyorum, kendini hiç eskitmeyen bir oyun Skyrim. 2011'de çıkan bir oyun için şaheser, muhteşem bir oyun. İnanın Witcher 3 ile aynı zamanda çıkmış ve aynı özelliklerde olmuş olsalardı Witcher 3 tarihten silinirdi.

1. Witcher serisi tarihten silinemez. CD Projekt Red her zaman üstüne koyan bir firma. Aynı zaman da çıksa 1 yıl sonra 2 karşılaştırılan oyundan da iyi çıkarabilecek bir yapısı var bu şirketin. Witcher serisi zaten aldığı ödüllerden ve başarılardan silinme ve unutulma gibi bir durum yaşayamaz. He şirkete bir şey olur. Ama mazide kalır. Ve Skyrim oyuncuları çıktığı seneden beri oynuyor. Ben geçen sene denedim. Olmadı benim için alışamadım ve Witcher 3 aldım ama oynayamadım çünkü bilgisayarım elverişli değildi. Yeni bilgisayar alınca denedim ve Velen görevlerinde bıraktım çünkü o sıralar çok sıkıcıydı. Ama sonra tekrar şans verince Allah be dedim. Velen görevleri bitti ve ben de oyuna doydum. Dediğim gibi Skyrim alışamadım ve hikayesi var mı yok mu anlamadım. Ama Witcher'a alıştım sadece görev sıkıntısı vardı. O sorun hallolunca zaten gerisi ortada. Dediğim gibi Skyrim iyi oyun olabilir ama ben zamanım gerekçesi alışamadım. 2011'de denesim büyük ihtimal ben de sevebilirdim.

Ben almıştım, hantal bir oynanışı var. Kılıç falan bayağı saçma, vuruş hissiyatı yok. Yapay zeka desen çok geride, adamla konuşayım dedim 3 kişi durduk yerde öldürdü. İade ettim, şahsen önermiyorum.
Hocam Batman Arkham Origins ve Batman Arkham Collection aldım inşaallah pişman olmam, sonraki indirimde de Skyrim Special Edition alırım artık 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı