Skyrim: Special Edition bethesda introsundan sonra oyun kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

lastkeeper1

Centipat
Merhaba arkadaşlar,

Oyunu 2 gün önce Steam'den satın aldım. Oyunu yükledim ve play tuşuna bastıktan sonra oyunun açılmadığını gördüm. İntrodan sonra hiçbir hata mesajı vermeden oyun kapanıyor. Denediğim yöntemler:
  • Oyuna dair ne kadar dosya varsa (appdata ve Belgeler'de bulunan dosyalar dahil) silip tekrar yüklemek,
  • Oyun dosyalarını doğrulamak,
  • Oyunun .exe dosyasını ve Launcher.exe dosyasını farklı Windows uyumluluk modlarında çalıştırmak, yönetici olarak çalıştırmak,
  • Firewall'da oyunun bağlantısını engellemek,
  • Firewall ve antivirüsü devre dışı bırakarak oyunu tekrar yüklemek ve çalıştırmak,
  • Oyuna antivirüste izin vererek çalıştırmak,
  • Ses ayarlarından ses kalitesini düşürmek/yükseltmek,
  • Internet bağlantısını keserek oyuna girmek,
  • Skse ve unofficial patch yükleyerek girmek,
Bu yöntemlerin hiçbiri çare olmadı. Sistemimin bu oyunu kaldırdığını biliyorum çünkü daha öncesinde korsan olarak oynuyordum. Orijinal olarak oynayamamak tuhaf geldi. Oyunda modların çakışması gibi bir durum söz konusu değil çünkü hiç mod yüklü değil sıfırdan kurulum yaptım. Bilgisayarımda DirectX, C++ Visual, .NET Framework gibi programlar yüklü. Ekran kartı Driver'im güncel. Windows 10 işletim sistemim güncel. Lütfen çaresini bilen varsa yardımcı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crackli oynadığınız oyundan kalma dosyalar kalmış olabilir. Oyunu Revo Uninstaller ile tekrardan silmeniz gerekli.

Crackli oynadığım oyun yüklü görünmüyor. Yüklü görünmeyen oyundan arta kalan dosyaları Revo Uninstaller ile nasıl bulabilirim?

Biraz garip olacak ama grafikleri (çözünürlük dahil) en düşüğe çekip açmayı dener misin?

Denedim hocam ama maalesef sonuç vermedi :(

Merhaba arkadaşlar,

Oyunu 2 gün önce Steam'den satın aldım. Oyunu yükledim ve play tuşuna bastıktan sonra oyunun açılmadığını gördüm. İntrodan sonra hiçbir hata mesajı vermeden oyun kapanıyor. Denediğim yöntemler:
  • Oyuna dair ne kadar dosya varsa (appdata ve Belgeler'de bulunan dosyalar dahil) silip tekrar yüklemek,
  • Oyun dosyalarını doğrulamak,
  • Oyunun .exe dosyasını ve Launcher.exe dosyasını farklı Windows uyumluluk modlarında çalıştırmak, yönetici olarak çalıştırmak,
  • Firewall'da oyunun bağlantısını engellemek,
  • Firewall ve antivirüsü devre dışı bırakarak oyunu tekrar yüklemek ve çalıştırmak,
  • Oyuna antivirüste izin vererek çalıştırmak,
  • Ses ayarlarından ses kalitesini düşürmek/yükseltmek,
  • Internet bağlantısını keserek oyuna girmek,
  • Skse ve unofficial patch yükleyerek girmek,
Bu yöntemlerin hiçbiri çare olmadı. Sistemimin bu oyunu kaldırdığını biliyorum çünkü daha öncesinde korsan olarak oynuyordum. Orijinal olarak oynayamamak tuhaf geldi. Oyunda modların çakışması gibi bir durum söz konusu değil çünkü hiç mod yüklü değil sıfırdan kurulum yaptım. Bilgisayarımda DirectX, C++ Visual, .NET Framework gibi programlar yüklü. Ekran kartı Driver'im güncel. Windows 10 işletim sistemim güncel. Lütfen çaresini bilen varsa yardımcı olsun.

Skyrimse.exe ve skyrimse Launcher.exe dosyalarını uyumluluk ayarlarından yönetici olarak çalıştırmaya ayarlayın. Sonuç alamazsanız yazın.

Crackli oynadığım oyun yüklü görünmüyor. Yüklü görünmeyen oyundan arta kalan dosyaları Revo Uninstaller ile nasıl bulabilirim?

Denedim hocam ama maalesef sonuç vermedi :(
Öncelikle oyunu orijinal olanı silin. Sonrasından bu programı indirin.
Sonra uygulamadan "Skyrim" diye aratın program crackden kalan "Skyrim" adlı dosyaları bulacaktır. Bulduğu bütün dosyaları tek tek elle silin.
Umarım işe yarar.

Geri
Yukarı