Skyrim taktikleri

361229

Hectopat
Arkadaşlar, Skyrim taktiği verir misiniz? Oyuna yeni başladım. Bu videodaki adam hangi ırktan acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunda normal ilerlemeye çalışın, aklınıza takılan kısımları google da aratın emin olun çok daha fazla zevk alacaksınız.

Arkadaşlar, Skyrim taktiği verir misiniz? Oyuna yeni başladım. Bu videodaki adam hangi ırktan acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Genellikle RPG'ye benzer oyunlarda kendinizin keşfetmesi daha etkili oluyor.

Nereden aldınız?

Hocam yolunuzu kendiniz seçin, ben yoldaşlarda başladım. Siz hırsızlar loncasında başlayabilirsiniz veya büyücüler kolejinde. Kendiniz kararlarınızı verin ki kendi karakteriniz "sözde" kendinizin olmasın.

Ayrıca bence bir saldırı tarafına yönelin mesela, iki el ile kılıç kullanacaksanız tek-el silahlara basın, büyü kullanacaksanız yenileme ve yıkım basın. Ben aptallık edip hepsine birden basmaya çalışmıştım.

Genellikle RPG'ye benzer oyunlarda kendinizin keşfetmesi daha etkili oluyor.

Nereden aldınız?
Steam.

Arkadaşlar peki videodaki ırk hangi ırk?

Irkını sorduğum karakter bu.

Dosya Ekleri

• u8ıjşl.png
    u8ıjşl.png
    419,4 KB · Görüntüleme: 53

Geri
Yukarı