Skyrim'de gizlenmiş garip item

Parti Şapkası

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Az önce oyunu oynarken Issızkent şehrinde Advar'ın Evi'ne bir görev yapmak üzere girmişken ses bugı oldu duvarın arkasından iskelet sesi geliyordu bende konsola TCL komutunu yazıp evin altına baktım ve böyle bir şey buldum. Nette aratınca ise sadece 1 sonuç çıktı. Böyle bir şeyi daha önce kimse görmemiş mi acaba? Burada easter egg olduğu tahmin ediliyor.

Sandık gibi görünüyor, açılmıyor, çal seçeneği çıkıyor envantere geliyor:

365866

Son düzenleyen: Moderatör:
Ejder rahibi maskelerinden başka böyle gizli yok diye biliyorum. O bölüm sonradan bir yerde gözükmek üzere kodlanmış olabilir.

O sandıklardan her yerde var. Genellikle oranın sahibi eşya satıyorsa sattığı eşyalar o sandığın içinde oluyor.

O sandıklardan her yerde var. Genellikle oranın sahibi eşya satıyorsa sattığı eşyalar o sandığın içinde oluyor.

Hayır o olay başka. Bu ise sandık değil. Dediğim gibi sandık şeklinde görünüyor ama "aç" seçeneği yerine "çal" seçeneği çıkıyor ve envantere geliyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı