Skyrim'deki öldürülmesi en zor yaratık nedir?

Çok ileri oyunlarda en yüksek düzeye getirilmiş okçuluk skilleri, gizlilik bonusları, enchantlar, güçlü yükseltilmiş yay ve gerekli boost takılarıyla hiçbir şeyin 2-3 vuruştan fazla canı yok.

Normal zihniyetle, hasta gibi oynanmamış oyunlarda Miraak ve Karstaag zor.

Çok ileri oyunlarda en yüksek düzeye getirilmiş okçuluk skilleri, gizlilik, enchantlar ve gerekli boost takılarıyla hiçbir yaratığın 2-3 vuruştan fazla canı yok.

Normal zihniyetle, hasta gibi oynanmamış oyunlarda Miraak ve Karstaag zor.
Cihan yiyen, insanların kabuslarına giren, çağ açıp çağ kapatan Alduin paşaya tek atınca benim eşgal. 😑
Oyunu zorlaştıran, ağlatan modlar için bloguma bakabilirsiniz. Beleş reklam. Skyrim SE: Hardcore Mod Tavsiyeleri 1

Cihan yiyen, insanların kabuslarına giren, çağ açıp çağ kapatan Alduin paşaya tek atınca benim eşgal. 😑
Aynen. :D :D Birkaç şeye dikkat edip ona göre karakter kurulumu yapacaksın, sonra Alduin'i hemen harcayacaksın. Ejderhanın adına hakaret ediyoruz oynarken, sırf isme ayıp olmasın diye zorlanıyormuş gibi yapmak lazım. :D

Ebony Warrior
1634495140295.png

80. LVL olduktan sonra karakterinin seviyesine göre daha da güçlendiği için en güçlüsü diyebiliriz.
(Dragonborn DLC'sine sahip olup bitirmek gerekiyor bu elemanla karşılaşabilmek için)​

Ebony Warrior
Eki Görüntüle 1191876
Karakterinin seviyesine göre daha da güçlendiği için en güçlüsü diyebiliriz​
Ben buna bugün tek atıp takipçim yaptım. Eline de tek atan gürzü verdim, beraber dünyayı yok ediyoruz. :cool:
Bayağı güçlü, sağlık emen abanoz kılıcı falan var ateş direnci kalkanı ile. Bütün değerli taşların kusursuz olanlarından bir adet çıkıyor üzerinden.

Ben buna bugün tek atıp takipçim yaptım. Eline de tek atan gürzü verdim, beraber dünyayı yok ediyoruz. :cool:
Bayağı güçlü, sağlık emen abanoz kılıcı falan var ateş direnci kalkanı ile. Bütün değerli taşların kusursuz olanlarından bir adet çıkıyor üzerinden.
Hangi zorlukta oynuyorsunuz?

Şu oyunda hiç 80 level olacak kadar savemi sağlıklı tutamadım, hep patladı. Maksimum 60'ı gördüm. :D
Immersion havasına girince rahat oluyor ya :D
Diğer türlü aynı dediğin gibi 30-40 gibi haydi bu sefer büyücü oynayayım diyip 2 saniye sonra elime yayı alıyorum :D

Hangi zorlukta oynuyorsunuz?
Legendary zorlukta bilenmiş bir gürz ile tek attım. Şöyle oldu o da:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yenilenme iksirlerini içip demircilik iksirleri yaptım haliyle sürekli sayılar katlandı, % değerleri falan da uçtu 1 milyar gibi değerlere ulaşan iksirler yaptım. Bir gürz 144 bin hasar veriyor.

Immersion havasına girince rahat oluyor ya :D
Diğer türlü aynı dediğin gibi 30-40 gibi haydi bu sefer büyücü oynayayım diyip 2 saniye sonra elime yayı alıyorum :D
Ben çok rol yaparak oynamayı seviyorum. Her savede mutlaka bir seçilmiş şeyler olacak. Mesela bugün vampir avcısı rolü yapmak için bir save açmayı planlıyorum. Geçen ay bandit rolü yapıyordum, yolda adam gasp ediyordum sürekli. E durum böyle olunca 80 level yapmak çok zor.

Geri
Yukarı