Skyrim'den nasıl zevk alırım?

NorinRadd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 12100f

Gigabyte rx 5600xt 6 gb vram

2x8 gb ram

Gigabyte H610M K
Arkadaşlar Skyrim başladım ama ilk defa RPG oynuyorum. Bu oyun nasıl oynanır? Nasıl zevk alınır?

Okçu olarak gizlilik üzerine bir karakterle oynamayı seversen büyülerden uzak durarak pure archer karakterle oynamak zevkli. Her yerde gizlice ilerlemek, uzaktan kritikle görünmeden düşmanları indirmek, görülürsen arkana bakmadan topuklamak gerekiyor. :D

Atmosfer sardıktan ve oynamaktan keyif alacağın karakteri bulduktan sonra açık dünyayı keşfederken zaten zamanla keyif almaya başlarsın.

Oyunun yakın dövüş mekanikleri kötü, o yüzden kılıç/balta gibi silahlarla oynamaktan keyif almamıştım.

Okçu olarak gizlilik üzerine bir karakterle oynamayı seversen büyülerden uzak durarak Pure Archer karakterle oynamak zevkli. Her yerde gizlice ilerlemek, uzaktan kritikle görünmeden düşmanları indirmek, görülürsen arkana bakmadan topuklamak gerekiyor. :D

Atmosfer sardıktan ve oynamaktan keyif alacağın karakteri bulduktan sonra açık dünyayı keşfederken zaten zamanla keyif almaya başlarsın.

Okçu karakterleri hep sevmişimdir oyun başında hangi ırkı seçmeliyim?

Archery, sneak, light Armor ve 2. silah olarak hançer seçersen One handed kısmında dagger perkleri uygun.

İlerleyen seviyelerde kendi ekipmanlarını yapmak istersen smithing ve enchanting için de puanlarını harcamayı tercih edebilirsin.

Dostum ben bu oyunda büyücüler çok hoşuma gitti ve ok mekaniğini pek beğenmedim. Büyücü sınıfı için hangi ırk ve yetenekleri önerirsin? Ve ırk değiştirmek için 0'dan mı başlamak gerekiyor?

Hatırladığım kadarıyla büyü için en iyi ırklar Breton ve Altmer ama büyücü olarak sadece bir defa oynadım o da 10 yıl önceydi. Build için pek bir şey hatırlamıyorum ama büyücülerin de farklı türleri var. Bu siteden "the mage" başlığı altındaki yeteneklere bakıp ona göre bir karakter kurabilirsin.

Sıfırdan başlamak daha iyi çünkü alt seviyelerde diğer alanlara verilen puanlar nedeniyle daha uzun bir oynayış süresine ihtiyaç oluyor. Hem kayıp yetenekler hem verimliliği düşük bir ırkla ideal büyücü karaktere ulaşmak çok zor.

Geri
Yukarı