Skyrim'i 1 haftada bitirdim

Exellancy

Decapat
Oyunun incelemelerini kontrol ettiğimde, çok beğenilmiş. Oyunu 250 bölümdür, 7-8 yıldır oynayanlara çok şaşırdım, 1 haftada bitirdim ve ona da sadece hikayesinde ne olacak diye merak ettiğim için devam ettim. Vuruş hissiyatı fazla vasattı. Sürekli o büyü, bu büyü, şu iksiri kullan vs. sarmadığı için /tgm tanrı moduna aldım. Hikayesi de oyunun sonuna doğru sıkmaya başladı. Hatta Alduin'i öldürdüğümüz sahne, çok kolay ve yapmacıktı. Cihanyiyen diye tabir ettikleri o ejderhaların kralı bu kadar kolay mı ölecekti? Sanki sonunu yaparken sıkılmışlar bir tık aceleye gelmiş sonu gibi. Fırtınapelerin isyanının sonucunda koskoca ulu kral ulfric fırtınapelerin konuşuyor sadece iki üç asker hurra hurra yapıyordu, daha görkemli bir sahne beklerdim orada da. Zaten oyun sürekli o mağaraya gir, o metfunu öldür tarzında, mağaraların havası ve mağaradayken arkada çalan fon müziği çok baydı. Yani kısaca hiç beğenmedim. Bu oyun asla 200 TL'ye değmezdi. Çok fazla MMORPG oynamadım Skyrim gibi kendi evreni olan ama bu kadar büyü olmayan, vuruş hissiyatı daha iyi olan bu tarz rol yapma oyunu önerebilecek var mı?

Oyunu tarzım olmadığı için çok kısa oynamıştım. 1 hafta bitirmek için nasıldır bilmiyorum ancak 7-8 yıl dediğiniz de dolu dolu, belki modlarla beraber oynanacak bir süre. Siz pek beğenmemenize rağmen hikayesini oynayıp bitirmişsiniz. Yoksa 7 yılda biten hikaye mi olur?

Oyunun incelemelerini kontrol ettiğimde, çok beğenilmiş. Oyunu 250 bölümdür, 7-8 yıldır oynayanlara çok şaşırdım, 1 haftada bitirdim ve ona da sadece hikayesinde ne olacak diye merak ettiğim için devam ettim. Vuruş hissiyatı fazla vasattı. Sürekli o büyü, bu büyü, şu iksiri kullan vs. sarmadığı için /tgm tanrı moduna aldım. Hikayesi de oyunun sonuna doğru sıkmaya başladı. Hatta Alduin'i öldürdüğümüz sahne, çok kolay ve yapmacıktı. Cihanyiyen diye tabir ettikleri o ejderhaların kralı bu kadar kolay mı ölecekti? Sanki sonunu yaparken sıkılmışlar bir tık aceleye gelmiş sonu gibi. Fırtınapelerin isyanının sonucunda koskoca ulu kral ulfric fırtınapelerin konuşuyor sadece iki üç asker hurra hurra yapıyordu, daha görkemli bir sahne beklerdim orada da. Zaten oyun sürekli o mağaraya gir, o metfunu öldür tarzında, mağaraların havası ve mağaradayken arkada çalan fon müziği çok baydı. Yani kısaca hiç beğenmedim. Bu oyun asla 200 TL'ye değmezdi. Çok fazla MMORPG oynamadım Skyrim gibi kendi evreni olan ama bu kadar büyü olmayan, vuruş hissiyatı daha iyi olan bu tarz rol yapma oyunu önerebilecek var mı?

Acaba kaç saat oynadınız günlük hocam veya toplam kaç saat?

Hocam önerebileceğim bir oyun yok da Skyrim oynadığımı hatırlamıyorum belki çok küçükken oynamışımdır yemin ederim okurken sıkıldım ya.

Oyunu bitirdim derken ana hikayeden gittiyseniz zaten biter, ayrıca god mode'a alıp zaten nasıl bir zevk almayı bekliyordunuz orasını da anlamadım. Bana kalırsa bence de 200TL'ye değmez ben çok daha ucuza aldım çünkü.

Siz beğenmemişsiniz bu gayet normal, ama modsuz bu oyunun süresi rahatlıkta 100-200 saate çıkıyor.
7-8 yıl boyunca oynayanlarda işi abartanlar oyun o kadar içerik sunmuyor.
Bu arada vuruş hissinin kötü olduğu bariz, god mode da oynarsanız tabi ki zevk almazsınız.
Bu oyunu açık dünyasını keşfederek oynamanız daha iyi olurdu, loncalara katılabilirsiniz bir çoğu güzel görevler sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı