Slayer 7-3060 sistem alınır mı?

Hocam bütçeniz nedir? Sadece yeni nesil ve eski nesil oyunları mı oynayacaksınız?
Bence laptop almayın masaüstü daha uygundur ancak seyahatlerde de kullanmak istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Hocam bütçeniz nedir? Sadece yeni nesil ve eski nesil oyunları mı oynayacaksınız?
14000 civarı.
Eğer zorunlu değilse dizüstünden kaçmanı tavsiye ederim. Bunun gibi güçlü sistemler 2 yıldan sonra hep risk taşıyor. Verdiğin paranın çöpe gidişini izleyebilirsin.
Laptop zorunlu maalesef.
Bence laptop almayın masaüstü daha uygundur ancak seyahatlerde de kullanmak istiyorsanız kullanabilirsiniz.
Yeni nesil oyunlar oynamayı düşünüyorum.

Gayet güzel alinilabilir bir ürün. Tulpar v20.4 de bakabilirsin tongfang kasa güzel ürün.

Eğer zorunlu değilse dizüstünden kaçmanı tavsiye ederim. Bunun gibi güçlü sistemler 2 yıldan sonra hep risk taşıyor. Verdiğin paranın çöpe gidişini izleyebilirsin.

Yapma ya arkadaşıma söyleyeyim GTX1080'li Omen X i çöp olmuş. O 4K ekran vs çöp olmuş hep. O oyunlarda 100+FPS'ler yalanmış hep.

Dediginiz yanlış. GT820MLI laptop bile hala çoğu oyunu açabiliyor heleki onlar iş PC'si. 3060'li bir ürün 2 yılda hemen çıkmaz bunu demek istiyorum.

Başıma gelen olaydan tecrübe ettiğim bir durum. Anakart yandı ve tüm bileşenler onboard olduğu için çıkan maliyette beni yarı yolda bırakmasıda bu tür cihazlara yaklaşımımı değiştirdi.

Başıma gelen olaydan tecrübe ettiğim bir durum. Anakart yandı ve tüm bileşenler onboard olduğu için çıkan maliyette beni yarı yolda bırakmasıda bu tür cihazlara yaklaşımımı değiştirdi.

Demekki sizin cihazınız çok ısınıyormuş ve anakart yakmış bu üründe böyle sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı