Slime Rancher Türkçe yama çalışması

emregunel0

Decapat
Slime Rancher Türkçe yama çalışmasında ilk günü geride bıraktık.

My project.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba projeye katılmak isteyecek kişileri nereden bulabilirim ? Öyle bir forum veya onun gibi bir şey var mı ? Amacım projenin çıkış tarihini hızlandırmak.

Oyunun türkçe yamalık bir şeyi yok ki. Slime yakala yetiştir tarzında.
Oyundaki slime pedia veya mektuplar gibi bir sürü yerde yazılar geçiyor. Hem satın aldım yama yoktu hemde ilk çıkaracağım yama olacağı için karmaşık bir oyun olsun istemedim. Ayrıca bu sebepten oyunu oynayamayan insanlar var.

Bende zaten dün oyunu almıştım indirimdeydi. Baktım yama yok o zaman ben yapayım dedim.

Hocam rica etsem oyunun dil dosyalarını nereden bulduğunuz veya hangi dosyada sıkıştırılmış olduğunu yazar mısınız? Ben bulamadım lütfen.

Acaba projeye katılmak isteyecek kişileri nereden bulabilirim? Öyle bir forum veya onun gibi bir şey var mı? Amacım projenin çıkış tarihini hızlandırmak.

Yardımcı olabilirim. Ben de bir aralar Türkçeleştirmeye çalışacaktım fakat dil dosyalarını bulamamıştım, seve seve yardım edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam rica etsem oyunun dil dosyalarını nereden bulduğunuz veya hangi dosyada sıkıştırılmış olduğunu yazar mısınız? Ben bulamadım lütfen.

Yardımcı olabilirim. Ben de bir aralar Türkçeleştirmeye çalışacaktım fakat dil dosyalarını bulamamıştım, seve seve yardım edebilirim.
[email protected] bu mailden bize ulaşabilirsiniz. @kyzael
Ekran Görüntüsü (1).png
Ekran Görüntüsü (2).png
Ekran Görüntüsü (3).png
Ekran Görüntüsü (4).png
Ekran Görüntüsü (4.1).png
Ekran Görüntüsü (5).png
Ekran Görüntüsü (6).png
Ekran Görüntüsü (7).png
Ekran Görüntüsü (8).png
Ekran Görüntüsü (9).png
Ekran Görüntüsü (10).png
Ekran Görüntüsü (11).png
Ekran Görüntüsü (12).png
Ekran Görüntüsü (13).png
Ekran Görüntüsü (14).png
Ekran Görüntüsü (16).png
Ekran Görüntüsü (17).png
Ekran Görüntüsü (18).png

Geriye slimepedia, mektuplar ve görev konuşmaları kaldı. Bu akşam mektuplar,görev konuşmalarını bitireceğim ve slimepediaya başlayacağım. Yaklaşık 1750, 2000 satır kaldı diyebiliriz.
Başarımlar, isimler, öğretici ve arayüz tamamlanmıştır. Geriye Slimepedia mektuplar ve görev konuşmaları kalmıştır. Hedef çıkış tarihi 30.05.2022-34.05.2022.
Bugün mektupları bitireceğim. Yamanın ilk halini videoya çekeceğim. Sizce görevleri de Türkçeye çevireyim mi? Pek kişinin yaptığını görmedim ama isterseniz çeviririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı