Çözüldü SM bus denetleyicisi güncellenemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dejavu0707

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Format attım ama 2 saattir şu garip sorunu çözemedim. Her driver'a baktım yok, gitmiyor. Intel otomatik drıverı kurdum, yan uygulama kurdum, hiçbir şekilde kaybolmuyor sorun.
Monster Abra A5 v5.2 model.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    48 KB · Görüntüleme: 210
Çözüm
Sorun çözüldü, eski aygıtın sürücüsünü kaldırıp görseldeki sürücüyü yükleyince alınan hatalar da ortadan kaldırıldı. Yüklenen sürücünün görseli aşağıda mevcut.

1608339123360.png
Donanım kimliğini paylaşır mısınız? Gerekli rehber aşağıda mevcut.

Donanım kimliğini paylaşır mısınız? Gerekli rehber aşağıda mevcut.

Paylaştım. Yaptım ama olmuyor. 2 saattir uğraşıyorum, sinir bırakmadı valla :)

Aşağıdaki linkte tıklayın ve .cab uzantılı dosyayı indirin. Daha sonra dosyanın altındaki rehbere göre kurulumunu yapın. Sorun çözülürse de belirtmeyi unutmayın.

Website: Microsoft Update Catalog

Rehber: Setup Dosyası Olmayan Sürücüleri Yükleme - Technopat

İndirilecek dosya: Eki Görüntüle 789092
Dostum diğer aygıtlar kısmı kayboldu. En sonunda sadece 1 tanesini güncelledi. Ama şimdide böyle bi şey oldu bilgisayarı açıp kapatınca.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    132,1 KB · Görüntüleme: 76
AlpsAlpine Pointing-Device Driver aygıtının görevini sonlandırmayı dener misiniz? Sonra da bilgisayarı yeniden başlatın. Yine olmazsa oradan Intel'in sürücülerinin en güncelini indirip kurmaya çalışırsınız.

AlpsAlpine Pointing-Device Driver aygıtının görevini sonlandırmayı dener misiniz? Sonra da bilgisayarı yeniden başlatın. Yine olmazsa oradan Intel'in sürücülerinin en güncelini indirip kurmaya çalışırsınız.

Yine dediğiniz gibi Alps ile başlayan şey görev yöneticisine geliyor onu kaldırınca hatalarda kayboldu ama tekrar başlatınca yine aynı hatayı verdi.

Geri
Yukarı