SM-J710F model J7 2016 "no commend" hatası

AlexanderDaniel

Decapat
Yer
Switzerland / Zürih
Daha fazla  
Meslek
Web designer, Coder and Designer
Merhaba arkadaşlar. Telefonum SM-J710F model Samsung Galaxy J7 2016 model bir telefon. Ben bunu ayarlardan sıfırladım ama "no commend" hatası gelip durdu, hiçbir yere de girilmiyordu. Bende buna download moddan ne kadar stock ROM atmaya çalışırsam çalışıyım olmadı. Android 8, 7, 6. Hepsinde hata veriyor, olmuyor ama TWRP kurup custom ROM kurunca oluyor. ROM kuruluyor ve TWRP'den kurduktan sonra tekrar sistemi açıyorum. Bu sefer orijinal ROM yüklemek için Odin mode'a girip yüklüyorum. Yükleniyor ama yine commend hatası geliyor. Bunun nedeni sizce ne olabilir? Yardım ederseniz sevinirim.
Çözümü her telefon için değişiklik gösterebilir ama yollar önce bilgisayarınıza Odin programını indirin sonra telefonunuzla uyumlu TWRP dosyasını bulun ve bunu Odin ile telefona flashlayın sonra bir de bunun root dosyası nı bulun TWRP ile kurmak için bunu SD kart veya flash bellek yardımı ile telefonunuzdan TWRP ile kurun sonra uyumlu sistem dosyasını da aynı şekilde kurun sorun çözülecektir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı