Smallman. Com'dan 3070 alınır mı?

M0bTh3M4n

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 aya bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Sistem yeni nesil olsun diye yeni nesil parçalara daha yatkınım. Şu anlık 3070'e yöneldim fakat çıkış fiyatına göre internetteki fiyatlar biraz fahiş ben bir sitede buldum fakat ne kadar güvenlidir bilemiyorum. Sizce bu siteden bu fiyata 3070 alınır mı?
3070 Linki

Merhaba arkadaşlar, 2 aya bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Sistem yeni nesil olsun diye yeni nesil parçalara daha yatkınım. Şu anlık 3070'e yöneldim fakat çıkış fiyatına göre internetteki fiyatlar biraz fahiş ben bir sitede buldum fakat ne kadar güvenlidir bilemiyorum. Sizce bu siteden bu fiyata 3070 alınır mı?
3070 Linki
''Neyse adrese gittim adama alacagım ürünü sordum. Raflarda yok dedim ama sayfanızda görmüştüm dedim. O da bana "o sayfanın bizle alakası yok, herkes senin gibi geliyor" dedi. İyi de abi adres burası dedim, o ürünü nasıl alcam dedim. "Depodan satıyorlardır internetten alacaksın" diyerek ilk verdiği cevapla çelişki oluşturdu.Yani bir bağı olmasa bu cümleyi herhangi bir kırtasiyeci kurmaz. Bir şeyler saklamasa da açık açık internetten alcan diye de söylerdi. Dolayısıyla beni iyice kıllandırdı adam. Neyse Smallman'ın sitesindeki müşteri hizmetleri numarasını aradım. Dedim böyle böyle, bu kırtasiye sizle olan bağını reddediyor dedim. Onlar da " orası bizim kurumsal yüzümüz, satışları depodan yapıyoruz vs vs " şeklinde cümleler kurdu. Dedim verdiğiniz adres gerçek dışı, elimde numaranızdan baska bir şey yok.

Sitenizde Ticaret sicil numaranız bile yok. Depo nerede dedim Balgat'ta dedi. Tam adresi alabilir miyim dedim." Napcaksın?" dedi.

Dedim ürün ayıplı - kusurlu çıkar nereye göndercem dedim. Fatura göndercez o adrese gönderirsiniz dedi (?) Dedim elimde bir bilginiz yok neden gizliyorsunuz, dava açmam gerekirse hasım kimi göstercem, sicil numaranız bile yok sayfanızda... Nasıl şirketsiniz dedim. "Vergi numaramız var sitede " dedi. iyi bari dedim içimden oradan bi sorgularım şunları diye düşündüm telefonu kapattım. Sitenin altını üstüne getirdim ancak ne vergi numarası ne ticaret sicil numarası vardı. Sadece parayı yatıracagınız bir IBAN numarası var o kadar. Dolayısıyla benim güvenimi hala kazanamadılar. Naylon bir site var ortada ve şirketin adresini de paylaşmıyorlar. Hoş ben görüşmemi kaydettim. "Orası bizim kurumsal yüzümüz" lafı bana yeter dedim adamın yüzüne yüzüne. İyi günler dedim. Kapattım.''

@Matraxmgh kişisinden alıntıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı